gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap is voorlopig gedegradeerd

b3ea2ebb6fc2c11ce42c7e511dc8686e.jpg
Redactie REGIO8 |
De Graafschap domineerde de wedstrijd op de eigen Vijverberg volledig. De ploeg van trainer Jan Vreman creëerde kans na kans, maar kwam in de eerste 25 minuten niet tot scoren. Toen was het wel raak. Piotr Parzyszek promoveerde een voorzet van Andrew Driver tot een doelpunt. De Vijverberg rook bloed, maar vlak voor rust zorgde Leon de Kogel uit een tegenaanval voor de 1-1. Het 'wonder van Doetinchem' leek verder weg dan ooit.

Met de moed der wanhoop zocht De Graafschap ook de tweede helft vol de aanval. Opnieuw creëerden de Superboeren veel kansen. Dean Koolhof kon een aantal keer schieten van buiten het strafschopgebied en ook Bart Straalman en Bryan Smeets waren gevaarlijk. Een goal leverde het echter niet op, waardoor De Graafschap voorlopig is gedegradeerd.

Vijverberg bestormd het veld

Direct na het laatste fluitsignaal bestormden supporters van De Graafschap het veld. Er ontstond een grote chaos op de Vijverberg waar ook verschillende klappen werden uitgedeeld.

Lees ook

Grenscontroles Duitsland.jpeg

Nog geen gehoor vanuit Duitse ministerie na brandbrief grenscontroles

Vertragingen en ongelukken door de grenscontroles op de Duitse grens. Voor de gemeentes Montferland en Zevenaar en de stad Emmerich am Rhein was de maat vol. Zij sloegen de handen ineen en stuurden 10 maart een brandbrief aan het Duitse ministerie van binnenlandse zaken om aandacht te vragen voor de problemen die de grenscontroles op de A3 veroorzaken. Vijf weken later blijft het nog angstvallig stil vanuit Berlijn.

WhatsApp Image 2026-04-14 at 21.06.32.jpeg

Scooterrijder gewond na eenzijdig ongeval Doetinchem

Een jongen op een scooter is dinsdagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval aan de J. F. Kennedylaan in Doetinchem.

WhatsApp Image 2026-04-15 at 08.50.24.jpeg

Initiatiefnemers dienen conceptverzoek voor windpark bij Keppel-Eldrik in

Initiatiefnemers hebben een conceptverzoek ingediend bij het college van Bronckhorst voor een windpark met vier tot zes windmolens, bij Keppel-Eldrik. Het conceptverzoek is nog geen definitieve aanvraag, er moet nog worden onderzocht of het plan überhaupt haalbaar is.

Oversteek SC Varsseveld groen vak.jpg

Posters en groene vakken voor veilige oversteek bij sportclub Varsseveld

De oversteek naar sportclub Varsseveld blijft een aandachtspunt volgens het bestuur van de voetbalclub. Met een veiligheidscampagne worden nieuwe maatregelen genomen om het kruispunt tussen de Terborgseweg (N818) en de Westelijke Oude Aaltenseweg veiliger te maken.

WhatsApp Image 2026-04-14 at 14.48.13.jpeg

Vrouw valt van fiets en raakt gewond in Doetinchem

Bij een ongeval met een fiets in Doetinchem is een vrouw gewond geraakt. De fietser kwam ten val doordat zij moest uitwijken.

Reuven Niemeijer (2).jpg

De Graafschap is aanvoerder en topscorer Reuven Niemeijer kwijt in de laatste twee competitiewedstrijden

In de wedstrijd tegen VVV-Venlo viel de aanvaller uit na een blessure aan zijn onderbeen. Na onderzoek in het Rijnstate Ziekenhuis is de conclusie getrokken dat “Niemeijer in ieder geval de laatste twee duels in de reguliere competitie aan zich voorbij moet laten gaan”, meldt De Graafschap in een bericht.