gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap hervat strijd tegen Jong PSV

10ba0859733493e1d6dec1eab752fc05.jpg
Redactie REGIO8 |

"Een uitstekende tegenstander", zo omschrijft trainer Henk de Jong Jong PSV. "Maar dat is voor ons vaak goed. Kijk maar naar de wedstrijden tegen NAC, Jong Ajax en Cambuur, dan komen we vaak goed voor de dag." Ook Anthony van den Hurk ziet kansen. "Ze zijn vergelijkbaar met Jong Ajax", vindt de aanvaller uit de jeugdopleiding van de Eindhovenaren. "Maar ik denk dat zij iets minder kwaliteit hebben. Wij moeten kijken naar onszelf en het spel spelen dat we afgelopen weken hebben gedaan."

Momenteel staat De Graafschap op de gedeelde tweede plek in de vierde periode. Als de Superboeren tegen Jong PSV en de daaropvolgende tegenstander RKC winnen, wordt de koppositie ingenomen. "Dit zijn hele belangrijke weken voor ons", weet ook aanvaller Van den Hurk. Trainer De Jong sluit zich daarbij aan: "Als we winnen, doen we goede zaken. Dan heb je de week erop het stadion vol."

Verdediging op de schop
Door de schorsingen van Nathaniel Will en Tim Linthorst moet Henk de Jong flink schuiven in de achterhoede. Sven Nieuwpoort keert terug in het centrum, Bart Straalman start op de positie van de niet fitte Jan Lammers en flankspeler Elvio van Overbeek neemt de rechtsbackpositie van Will over: "Dan spelen we heel aanvallend", vertelt De Jong, doelend op de aanvallende vleugelverdedigers. "Maar dat willen we graag hier in Doetinchem."

Opstelling: Bednarek; Van Overbeek, Straalman, Van Diermen, Nieuwpoort, Driver; Diemers, Klaasen, Smeets; Van den Hurk, Parzyszek.

Foto: REGIO8

Lees ook

magneetvisssen.jpg

Jonge magneetvissers stuiten op munitiekist en mogelijke ontsteker in Doetinchem, EOD ingeschakeld

Bij de fietsbrug over de Oude IJssel in Doetinchem hebben een groep jongeren maandagmiddag een munitiekist en een magazijn uit de Tweede Wereldoorlog gevonden tijdens het magneetvissen. Ook troffen zij een mogelijk ontstekingsmechanisme voor explosieven aan, waarop de Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is ingeschakeld.

Kampioenen-1-2-19-april-2026.jpg

Wild Rovers Doetinchem bekroont eerste seizoen met twee teams met dubbel kampioenschap

Rugbyclub Wild Rovers uit Doetinchem heeft clubgeschiedenis geschreven. In het eerste seizoen met twee seniorenteams zijn zowel het eerste als het tweede team kampioen geworden. “Ik sprak aan het begin van het seizoen uit dat we met beide teams kampioen wilden worden, maar dat het echt gelukt is, is waanzinnig”, zegt trainer André Hendriksen.

NKDansgarde0.png

Honderden danseressen strijden om de titel bij NK dansgarde in Ulft

Honderden danseressen en enkele dansers streden afgelopen weekend in sporthal de IJsselweide in Ulft om de nationale titels dansgarde. Wie denkt dat dansgarde iets is dat simpelweg bij carnaval hoort heeft het mis. Er wordt serieus gedanst én gejureerd op hoog niveau mét Ulfts succes.

Schermafbeelding 2026-04-20 093102.png

Een gewonde bij ongeval met twee voertuigen op N315 bij Zelhem

Bij een ongeval met een busje en een auto is zondagmiddag een bestuurder op de Ruurloseweg gewond geraakt. Een bestelbus belandde in de berm, waarna het achteropkomende voertuig deze niet meer kon ontwijken.

112Westendorp.jpeg

Auto met aanhanger belandt in weiland na botsing in Westendorp

Bij een aanrijding tussen twee auto’s is zaterdagavond in Westendorp een gewonde gevallen. Door de botsing eindigde een auto met aanhanger in een weiland.

WhatsApp Image 2026-04-17 at 22.43.22.jpeg

De Graafschap stelt kwartfinale play-offs veilig

De Graafschap heeft vrijdagavond de tweede ronde van de play-offs veiliggesteld door op een sfeervolle Vijverberg te winnen van promovendus Cambuur. De Superboeren draaiden een 0-1 achterstand om tot een 3-1 overwinning.