gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap gelukkigste met gelijkspel

6f5e4846779975e73b132e56e08042ce.jpg
Redactie REGIO8 |
De Graafschap begon de wedstrijd in een wederom uitverkochte Vijverberg slordig, maar wist in de negende minuut via Vincent Vermeij wel bijna te scoren. De spits schoot van afstand op de paal. In de 33e minuut kwamen de Superboeren op achterstand na een schot van Cabral: 0-1. Twee minuten later hadden de Superboeren al op een gelijke stand kunnen komen via El Jebli. De aanvallende middenvelder faalde echter één op één kans met doelman Nick Marsman.

De Graafschap begon de tweede helft een stuk feller. Met de ingevallen Bryan Smeets als aanjager creeerden de Superboeren enkele kansjes. In de 57e minuut kreeg Jeroen Tesselaar geel en vijf minuten later kon hij het veld af na een onbesuisde sliding, waar hij een directe rode kaart voor kreeg. In de 86e minuut kwam de verlossende gelijkmaker via invaller Piotr Parzyszek: 1-1.

Dankzij het gelijkspel neemt De Graafschap een punt afstand van concurrent Cambuur Leeuwarden. De Friezen spelen zondag een uitwedstrijd tegen NEC. De Superboeren komen woensdag weer in actie. Dan wacht de uitwedstrijd tegen bekerfinalist FC Utrecht.

Lees ook

Hiddink3.jpeg

Erelid én borstbeeld: bijzonder eerbetoon voor Guus Hiddink in Doetinchem

Een bijzonder moment op De Vijverberg zondagmiddag. Nog vóór de aftrap van De Graafschap tegen ADO Den Haag werd Guus Hiddink benoemd tot erelid van de Superboeren. Als eerbetoon kreeg de 79-jarige Varssevelder een betonnen borstbeeld. “Ik wist er iets van”, glimlacht hij, “maar het brengt toch wat verlegenheid met zich mee.”

Gabrielius Camara (foto Henk Hommes).jpeg

Drie nationale tafeltennistitels voor Camara van Terborgse Hercules, clubgenoten in halve finale

Gabrielius Camara van het Terborgse Hercules beleefde zeer succesvolle Nederlandse kampioenschappen tafeltennis. De speler (20), die in november bij Hercules begon, won drie gouden medailles. Zijn clubgenoten Lode Hulshof en Daan Sanders haalden de halve finale.

Schermafbeelding 2026-03-23 094540.png

Automobilist knalt tegen boom in Halle, rijbewijs ingevorderd

Een automobilist is zondagavond op de Meindertweg in het buitengebied van Halle met de zijkant van zijn voertuig tegen een boom gebotst. Door een stuurcorrectie tijdens het rijden raakte de auto van de weg en kwam deze tegen de boom tot stilstand.

halle112 (2) geblurd.jpg

Auto belandt op zijkant na botsing in Halle

Bij een eenzijdig ongeval in Halle is zondagavond rond 19.30 uur een auto op de zijkant terechtgekomen. Het ongeluk gebeurde op de kruising van de Dorpsstraat en de Kerkstraat in het centrum van het dorp.

WhatsApp Image 2026-03-22 at 15.01.56.jpeg

De Graafschap moet meerdere erkennen tegen toekomstig eredivisionist ADO Den Haag

Het recent naar de Eredivisie gepromoveerde ADO Den Haag kwam op bezoek op de Vijverberg en nam de punten mee naar de Hofstad: Het werd 1-2 in Doetinchem. Met deze stand blijft ADO Den Haag koploper en blijven de Superboeren op 52 punten staan.

lochem gemeentehuis0.jpg

Lochem wil ouderenzorg en wonen op elkaar afstemmen

De gemeente Lochem wil binnenkort aan de slag met plannen om wonen en zorg beter op elkaar af te stemmen. Ouderen staan daarbij centraal. Het doel is dat inwoners zo lang mogelijk zelfstandig kunnen blijven wonen, met voldoende passende woningen en goede zorgmogelijkheden.