Ulft, Netherlands

De Graafschap gelooft in ‘wonder van Oss’

Regio8 | 4 mei 2017 15:49 | Aangepast op 4 mei 2017 15:49

"De wonderen zijn de wereld nog niet uit, zeggen ze toch?", aldus Robert Klaasen. De Graafschap is afhankelijk van de resultaten van RKC Waalwijk (MVV-uit) en FC Eindhoven (Helmond Sport-thuis) voor het behalen van de tiende plaats en de daarbij behorende plek in de nacompetitie. "Wij moeten gewoon winnen en dan zien we later op teletekst wat de andere standen zijn", aldus de middenvelder die in de winter op huurbasis overkwam van Sparta. "Wie weet zit er nog wat moois is."

Trainer Henk de Jong vertrouwt op de sportiviteit van Helmond en MVV in hun duels tegen de concurrenten van De Graafschap. "Er komt een echt gevecht, maar het allerbelangrijkste is dat we zelf winnen", aldus de Friese oefenmeester. Klaasen sluit zich daarbij aan: "Iedereen weet dat dit de laatste kans is. Ook om het seizoen goed af te sluiten als groep." De Jong trekt ten strijde met hetzelfde elftal als in het gelijkspel tegen Achilles. "Gedurende de wedstrijd kunnen we daar altijd nog iets in doen."

Klaasen ook komend seizoen Superboer
Middenvelder Klaasen verlengde deze week tot tevredenheid van De Jong zijn contract. "Een jonge jongen die nog verder kan groeien", aldus de trainer. "Hij moet brutaler worden, zich wat meer laten gelden, maar hij vindt het prachtig om hier te voetballen." Klaasen is blij met zijn overstap. "Mede door de trainer heb ik bijgetekend", aldus de 23-jarige Amsterdammer. "Het zou mooi zijn als een groot deel van deze groep behouden kan blijven, maar daar ga ik niet over. Hopelijk staat er volgend jaar weer een sterke groep."

Opstelling:
Bednarek; Van Overbeek, Straalman, Van Diermen, Nieuwpoort, Driver; Klaasen, Diemers, Smeets; Van den Hurk, Parzyszek.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Auto van ruim anderhalve ton ramt etalageruit in Didam

Redactie REGIO8 | 12 nov 2025 12:23

Ulftse vuurwerkhandelaar ziet nu al extreme verkoopdrukte

Remco Geurts | Bart Sollman | 12 nov 2025 16:41

Lees ook

Flatgebouw ontruimd na harde explosie in Doetinchem

Bij een flatgebouw aan de Mullerstraat in Doetinchem heeft dinsdagavond een explosie plaatsgevonden....

1700 kilo vuurwerk in beslag genomen bij grensovergang Beek

Bij de grensovergang nabij Babberich heeft de politie op 14 november drie mannen aangehouden die 170...

Rioolwaterzuivering Etten in de knel, waterschap waarschuwt

De rioolwaterzuivering in Etten staat op springen. Door de bouw van honderden nieuwe woningen én de ...

Nieuwe beurs in Wehl draait om toekomst van wonen in de Achterhoek

Zo’n 29 standhouders doen 21 en 22 november mee aan de Bouwen en Wonen beurs op het Bedrijvenpark A1...

Container valt van aanhanger op drukke kruising in Doetinchem

Een vrachtwagenchauffeur heeft dinsdagochtend een container verloren op de drukke kruising nabij het...

ANALYSE | Veiligheid voor vrouwen in de Achterhoek: erkenning, maar weinig resultaat

ANALYSE | Geen acute problemen, maar de veiligheid van vrouwen verdient meer aandacht. Zo staan de m...