gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap gaat voor de bonuspunten

29ac295beb8b8588b9cd5703c459c717.jpg
Redactie REGIO8 |

"We willen proberen druk te zetten", blikt trainer Henk de Jong vooruit op de wedstrijd tegen Jong Ajax. "Als we de bal hebben willen we net als Ajax goed voetballen." In oktober bliezen de Superboeren Jong Ajax nog van het veld op Sportpark de Toekomst in Amsterdam. Trainer De Jong verwacht dat het morgen een hele andere wedstrijd gaat worden en spreekt van bonuspunten mocht er gewonnen worden. "De concurrentie verliest vaak van deze ploeg, dus heel belangrijk om morgen proberen die punten te pakken."

De irritaties die toen ontstonden bij de jonge Ajacieden, kan aanvoerder Sven Nieuwpoort zich nog goed herinneren. "Dat geeft wel aan dat we toen een stuk beter waren en dat ze het niet meer wisten", blikt de oud-Ajacied terug. "Dat is ook het doel voor morgen." Tussen de relatief onervaren jongens van Jong Ajax staat wellicht met Amin Younes een A-international van Duitsland aan de aftrap. "Die zal het ook niet leuk vinden om hier te komen", denkt De Jong. "Ze zijn hier wel eens met meerdere internationals geweest en toen hebben ze ook niet gewonnen."

Ars start in de spits
Door de rode kaart van aanvaller Fabian Serrarens tegen Fortuna Sittard is trainer De Jong genoodzaakt zijn opstelling aan te passen. Aangezien Anthony van den Hurk nog steeds geblesseerd is neemt Sjoerd Ars de plek van de geschorste aanvaller in. "Ik weet niet hoelang hij het vol houdt, hij is ook wat op leeftijd", concludeert De Jong over zijn spits. "Maar op de training is die altijd 100%."

Opstelling:
Bednarek; Abena, S. Nieuwpoort, L. Nieuwpoort, Tutuarima; Olijve, Klaasen, Diemers; Van Mieghem, Ars, Tissoudali.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-28 at 21.21.50.jpeg

De Graafschap boekt belangrijke zege bij Willem II

De Graafschap heeft zaterdagavond een belangrijke 0-2 zege geboekt in de strijd om plaats drie en vier in de Keuken Kampioen Divisie. Tegen Willem II speelden de Doetinchemmers was de ploeg uiterst effectief en speelde het een volwassen wedstrijd. Door doelpunten van El Allachi en Simons hebben de Doetinchemmers plaats drie opnieuw in handen.

BrandLeegstandeWoningWestendorp.jpeg

Brand in leegstaande woning Westendorp, oorzaak nog onbekend

In een leegstaande woning in Westendorp is zaterdagmiddag brand uitgebroken. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

BotsingAalten.jpeg

Twee auto’s botsen op kruising in Aalten

Twee auto’s zijn zaterdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Aalten. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Er raakte niemand gewond.

KledingbankDoetinchem.jpeg

Open dag Kledingbank Doetinchem laat werk achter de schermen zien

De kledingbank in Doetinchem vierde afgelopen weekend de opening van het nieuwe pand, waar ze sinds september gevestigd zijn. Dit deden ze onder andere door zaterdag een open dag te houden. Zo konden bezoekers een kijkje nemen in de wereld achter de kledingbank.

OG0.png

TALKSHOW | Achtste aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering staat armoede centraal. Samen met de gasten praten we over de uitdagingen van minderbedeelden, zoals beperkte toegang tot zorg, voedsel en sociale ondersteuning.

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.