Ulft, Netherlands

De Graafschap-ADO Den Haag afgelast

Foto: REGIO8
Het duel tussen De Graafschap en ADO Den Haag, dat vrijdagavond op de Vijverberg zou plaatsvinden, is afgelast. Het veld is onbespeelbaar.
Redactie REGIO8 | 10 januari 2025 13:18 | Aangepast op 10 januari 2025 13:18
'Vanwege de winterse omstandigheden is het veld van Stadion De Vijverberg onbespeelbaar. Na overleg met de KNVB en een keuring van het veld aan het einde van de ochtend is besloten het duel af te gelasten', laat de club in een statement weten. Het duel zou de vuurdoop worden van de nieuwe trainer van de Superboeren, Marinus Dijkhuizen.

De KNVB gaat op zoek naar een nieuwe datum om het duel in te halen. De straf die de KNVB aan De Graafschap had opgelegd om vak 15 en 16 leeg te laten, blijft staan voor het inhaalduel.

Meest gelezen

Trekkertrek keert na jaren terug in Heelweg: 'Dit is het allermooiste wat er is'

Nick Hermsen | Remco Geurts | Chayenne Oldenkotte | 18 sep 2025 16:24

Vermiste Doetinchemse vrouw (30) teruggevonden

Redactie REGIO8 | 21 sep 2025 17:15

Lees ook

Nieuwbouw Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem bereikt hoogste punt

Het nieuwe Slingeland Ziekenhuis verrijst steeds duidelijker aan de rand van Doetinchem, pal naast d...

De Graafschap boekt verdiende tweede zege van het seizoen tegen Jong AZ

De Graafschap heeft in Wijdewormer een mooie overwinning geboekt op het beloftenteam van AZ. Op het ...

Oude IJsselstreek komt met nieuwe cultuurprijs: ‘Mensen doen veel te bescheiden’

Een gemeentelijke sportprijs is inmiddels wel aardig ingeburgerd in de Achterhoek, maar een cultuurp...

Brommerrijdster gewond bij aanrijding op Abdijlaan in Doetinchem

Bij een ongeval op de Abdijlaan in Doetinchem is maandagmiddag een auto in botsing gekomen met een b...

Emmerich koos ook nieuwe integratieraad: zorgen over rol AfD bij lage opkomst

Steden in Noordrijn-Westfalen als Emmerich kozen afgelopen zondag 14 september naar een nieuwe gemee...

Ruim 175 mensen in Lochem spreken steun uit voor Gaza

175 mensen kwamen donderdagmiddag bij een op de Reudinkbrug in Lochem om aandacht te vragen voor de ...