gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Gier wil podium als opstapje gebruiken

e9444f55fd81c75265bc000c5988897d.jpg
Redactie REGIO8 |
“Ik ben gewoon vol gas eroverheen geklapt en heb een gecontroleerde sprint gereden”, zegt De Gier van beloftenteam Bouwpartners over zijn laatste ronde in de marathon op natuurijs. Ondanks een koppositie in de laatste bocht, is hij tevreden met zijn uiteindelijke derde plek. “Ik rekende me ook nog niet rijk. Je sprint volle bak en je hoopt erop, maar de andere jongens kwamen er met iets meer snelheid overheen. Gelukkig kon ik nog wel het podium bestijgen.” Zo stond De Gier als beloftenrijder opeens op het podium. Ondanks de afwezigheid van enkele toppers is de schaatser blij met de prestatie en de bijbehorende aandacht. “Dat zie je wel terug in de nieuwsberichten, dat de verrassende B-rijder even derde wordt. Dat is natuurlijk hartstikke mooi.”

Inmiddels is De Gier onderweg naar de Weissensee waar een aantal wedstrijden wacht. Hij hoopt in Oostenrijk op transfernieuws en wil de stap naar een A-ploeg maken. “Er zijn al speculaties gaande en op de Weissensee worden altijd gesprekken gevoerd”, weet de Laag-Keppelaar. “De carrousel van de transfers komt op gang en ik heb ook nog een paar gesprekjes staan. Er is nog niks zeker en ik zie wel, maar ik heb zeker de ambitie en intentie om volgend jaar met een A-nummer mijn koersen te rijden.”

Foto: Casper de Gier

Lees ook

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.

Zwembad0.png

Vrijwilligers trotseren regen om zwembad De Byvoorde in Wehl zomerklaar te maken

Terwijl de regen met bakken uit de lucht valt, wordt er bij zwembad De Byvoorde in Wehl hard gewerkt. Meer dan tien vrijwilligers stonden vroeg in de ochtend klaar om het zwembad klaar te maken voor het nieuwe zomerseizoen. Want voordat het bad straks weer vol ligt met zwemmers die van de zon genieten, moet er nog flink wat werk worden verzet.

WhatsApp Image 2026-03-13 at 10.52.30 (2).jpeg

Didammer Rick van der Knaap verheugt zich op eerste World Triathlon Cup op Lanzarote

Rick van der Knaap (21) maakt zaterdag zijn debuut in de wereldbeker triatlon. De Didammer staat aan de start op het eiland Lanzarote, waar veel wereldtoppers hun seizoen aftrappen. Eerst mag hij nog zijn vriendin aanmoedigen.

Dijkhuizen20.jpg

Revanchegevoelens bij De Graafschap: ‘Ik verwacht een reactie van de ploeg’

Na de nederlaag in eigen huis tegen Vitesse zijn de revanchegevoelens bij De Graafschap voelbaar. De Doetinchemmers willen zaterdag winnen van FC Dordrecht op De Vijverberg om de nare smaak weg te spelen.

Gerrit Vossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een fris en licht wisselvallig weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit de koeienstal in zijn achtertuin voorspelt Gerrit een licht wisselvallig weekend.

KeukentafelKieslijstWeg.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Andra en Berit Weg in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Andra Eisink-Weg en Berit Weg, samen actief voor GroenLinks-PvdA in Berkelland.