gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Davina Michelle, Boh Foi Toch en Racoon op de Zwarte Cross 2025

1f4de8c6818017faaa9390929b7a969b.jpg

De organisatoren van de Zwarte Cross hebben donderdag een nieuwe lijst met artiesten bekendgemaakt. Davina Michelle, Racoon en Darkraver zijn een greep uit reeks namen die de line-up komen versterken.

Viggo Zweverink |  | Aangepast op
‘Muzikaal gezien biedt deze aanvulling van het programma alle ruimte om te ‘grooven en stoeven’, zoals de leus van de Zwarte Cross 2025 voorschrijft’, schrijven de organisatoren van het festival. Grote namen zoals Davina Michelle, Racoon en Waylon zijn toegevoegd aan de line-up van Zwarte Cross 2025. Wie meer van elektronische muziek houdt kan zijn hart ophalen, Darkraver en STUK LIVE komen ook naar de Zwarte Cross.

Ook de mannen van Boh Foi Toch staan op de lijst. Traditiegetrouw treden de Achterhoekers ook op het festival. De dialectmuzikanten verzorgen al jaren de opening op de zondag van de Zwarte Cross.

‘Naast deze reeks artiesten kondigt de organisatie nog een extra show aan van Outsiders op het Blagenparadijs, het kindergedeelte van de Zwarte Cross’, valt te lezen in de aankondiging. ‘De Haagse DJ zal op zondag de jongste bezoekers van het festival trakteren op een hard maar rechtvaardig staaltje dance-opvoeding.’

In totaal zijn er 196 artiesten van de line-up bekendgemaakt. De Zwarte Cross vindt in 2025 plaats op 17, 18, 19 en 20 juli in Lichtenvoorde. Eerder werden al de namen van Madness, Son Mieux en Høken met de Heinoos aangekondigd.

Lees ook

LIVEBLOG | Gemeenteraadsverkiezingen 2026

Volg in dit liveblog de laatste ontwikkelingen van de gemeenteraadsverkiezingen 2026. De hele dag is REGIO8 in de Achterhoek te vinden.

Sluiting stadsmuseum_burgemeesters OIJ-MO_EM_8012.JPG

Drie vrouwelijke burgemeesters als rolmodel in de grensstreek

De tentoonstelling over de vijf invloedrijkste vrouwen van ’s-Heerenberg is ten einde en daarmee ook een tijdperk voor het stadsmuseum in de ruimte van horecazaak De Gracht. Drie vrouwelijke burgemeesters uit Montferland, Oude IJsselstreek en Emmerich am Rhein sloten de expositie af. Een symbolisch moment: waar eeuwenlang de (graaf)Heeren van Bergh de macht hadden in deze grensstreek, staan nu burgervrouwen aan het roer.

WhatsApp Image 2026-03-16 at 22.29.15.jpeg

Man komt hard ten val met fiets in Doetinchem

Een man is maandagavond op de Houtsmastraat in Doetinchem hard ten val gekomen met zijn fiets. Meerdere hulpdiensten kwamen ter plaatse.

DebatOIj0.png

Negen partijen op stemformulier Oude IJsselstreek, één nieuwkomer

Inwoners van de gemeente Oude IJsselstreek kunnen woensdag uit negen partijen kiezen. Het gros van deze partijen staat al jaren op het stembiljet. Er is één nieuwkomer: Burgers op 1 van Herman Vreeman. Een rondje langs de velden.

STILL DEBAT LOCHEM0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Lochem gemeenteraadsverkiezing 2026

De acht lijsttrekkers van de gemeente Lochem zijn maandagavond met elkaar in debat gegaan in het gemeentehuis in Lochem. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over de sportaccommodaties, de groei van de gemeente en het azc-vraagstuk. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Lochem terug.

Feuerwehr4.jpeg

Brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding krijgen Winterswijkse prijs

De goede samenwerking tussen brandweerkorpsen in het Duits-Nederlandse grensgebied is beloond met de Beste Noaberprijs van de gemeente Winterswijk. De prijs ging dit jaar naar de brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding. Zij werken al lange tijd nauw samen met de Brandweer Winterswijk.