gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Davina Michelle, Boh Foi Toch en Racoon op de Zwarte Cross 2025

1f4de8c6818017faaa9390929b7a969b.jpg

De organisatoren van de Zwarte Cross hebben donderdag een nieuwe lijst met artiesten bekendgemaakt. Davina Michelle, Racoon en Darkraver zijn een greep uit reeks namen die de line-up komen versterken.

Viggo Zweverink |  | Aangepast op
‘Muzikaal gezien biedt deze aanvulling van het programma alle ruimte om te ‘grooven en stoeven’, zoals de leus van de Zwarte Cross 2025 voorschrijft’, schrijven de organisatoren van het festival. Grote namen zoals Davina Michelle, Racoon en Waylon zijn toegevoegd aan de line-up van Zwarte Cross 2025. Wie meer van elektronische muziek houdt kan zijn hart ophalen, Darkraver en STUK LIVE komen ook naar de Zwarte Cross.

Ook de mannen van Boh Foi Toch staan op de lijst. Traditiegetrouw treden de Achterhoekers ook op het festival. De dialectmuzikanten verzorgen al jaren de opening op de zondag van de Zwarte Cross.

‘Naast deze reeks artiesten kondigt de organisatie nog een extra show aan van Outsiders op het Blagenparadijs, het kindergedeelte van de Zwarte Cross’, valt te lezen in de aankondiging. ‘De Haagse DJ zal op zondag de jongste bezoekers van het festival trakteren op een hard maar rechtvaardig staaltje dance-opvoeding.’

In totaal zijn er 196 artiesten van de line-up bekendgemaakt. De Zwarte Cross vindt in 2025 plaats op 17, 18, 19 en 20 juli in Lichtenvoorde. Eerder werden al de namen van Madness, Son Mieux en Høken met de Heinoos aangekondigd.

Lees ook

Bouwmans

Boumans terug naar geboortegrond als verkenner in Coevorden: 'Een eervolle taak'

Burgemeester Mark Boumans krijgt er tijdelijk een nieuwe taak bij. Hij gaat aan de slag als verkenner in de gemeente Coevorden. Zijn opdracht: de lokale politieke partijen samenbrengen en onderzoeken welke coalities mogelijk zijn. De keuze voor de burgemeester van Doetinchem is niet geheel toevallig.

dagboek1.png

Oorlog en angst in Vorden: oud dagboek brengt roerige jaren tot leven

‘Ons land met Engeland in een oorlog gewikkeld. Door de onze geweerd met verraad en bedrog’, noteert Johan Hendrik Gallée aan het einde van de achttiende eeuw uit Vorden in een klein notitieboek. Gallée, die later onder meer secretaris, notaris en burgemeester van Vorden zou worden, legde in korte aantekeningen vast hoe onrust, oorlog en politieke veranderingen het dorp bereikten.

Hiddink3.jpeg

Erelid én borstbeeld: bijzonder eerbetoon voor Guus Hiddink in Doetinchem

Een bijzonder moment op De Vijverberg zondagmiddag. Nog vóór de aftrap van De Graafschap tegen ADO Den Haag werd Guus Hiddink benoemd tot erelid van de Superboeren. Als eerbetoon kreeg de 79-jarige Varssevelder een betonnen borstbeeld. “Ik wist er iets van”, glimlacht hij, “maar het brengt toch wat verlegenheid met zich mee.”

Gabrielius Camara (foto Henk Hommes).jpeg

Drie nationale tafeltennistitels voor Camara van Terborgse Hercules, clubgenoten in halve finale

Gabrielius Camara van het Terborgse Hercules beleefde zeer succesvolle Nederlandse kampioenschappen tafeltennis. De speler (20), die in november bij Hercules begon, won drie gouden medailles. Zijn clubgenoten Lode Hulshof en Daan Sanders haalden de halve finale.

Schermafbeelding 2026-03-23 094540.png

Automobilist knalt tegen boom in Halle, rijbewijs ingevorderd

Een automobilist is zondagavond op de Meindertweg in het buitengebied van Halle met de zijkant van zijn voertuig tegen een boom gebotst. Door een stuurcorrectie tijdens het rijden raakte de auto van de weg en kwam deze tegen de boom tot stilstand.

halle112 (2) geblurd.jpg

Auto belandt op zijkant na botsing in Halle

Bij een eenzijdig ongeval in Halle is zondagavond rond 19.30 uur een auto op de zijkant terechtgekomen. Het ongeluk gebeurde op de kruising van de Dorpsstraat en de Kerkstraat in het centrum van het dorp.