Ulft, Netherlands

 

Dag van de Popmuziek zoekt nieuwe locaties

Regio8 | 26 september 2017 14:24 | Aangepast op 26 september 2017 14:24

‘’Eigenlijk willen we op een dag laten zien hoe breed de Achterhoek is, in al zijn verscheidenheid als het gaat om muziek, cultuur, locaties, studio’s en winkels”, laat organisator Erik Ramaker weten. Op de Dag van de Achterhoekse Muziek staat de popmuziek uit de regio centraal. Muziekliefhebbers kunnen genieten van artiesten en kennismaken met nieuw talent. Aan muzikanten is er bij de vierde editie geen gebrek: “Er zijn zeventig bands die zich tot nu toe hebben aangemeld. Op 1 oktober is de deadline en het loopt nog steeds door”, aldus Ramaker.

De organisatie wil dat er in alle Achterhoekse dorpen, steden en buurtschappen iets met popmuziek wordt gedaan. Daarvoor zijn nieuwe locaties nodig om de muzikanten een speelplek te geven. “Het hoeft niet per se iets met muziek te maken te hebben”, zegt Ramaker. “We hebben nu ook bijvoorbeeld een natuurkampeerterrein en een optiek die zich gemeld hebben.”

Mensen die een locatie beschikbaar willen stellen kunnen zich tot 1 oktober aanmelden. De vierde editie van de Dag van de Achterhoekse Popmuziek vindt plaats op zaterdag 18 november.

Foto: Dag van de Achterhoekse Popmuziek

Meest gelezen

Vier doden na ernstig ongeval op snelweg A3 bij Emmerik

Redactie REGIO8 | 26 mrt 2023 18:00

Vrachtwagen vol met aardappelen kantelt in Ruurlo

Redactie REGIO8 | 27 mrt 2023 14:15

Lees ook

Gemeenten werken samen rond windenergie

Oost Gelre en Berkelland gaan als gemeenten samenwerken om de mogelijkheden van windenergie te onder...

Kouderecord vereeuwigd in Winterswijk

Een langgekoesterde wens van Winterswijker Wim Ruesink is in vervulling gegaan. Met een bronzen beel...

Waterschap wil meer grenssamenwerking

Dijkgraaf Hein Pieper trekt de banden aan met Noordrijn-Westfalen om droge voeten én natte akkers t...

Line-up Startschotgala bekend gemaakt

De Feestfabriek heeft maandag nieuwe namen bekendgemaakt voor het Startschotgala in Lichtenvoorde. O...

Montferland Run gered door subsidie

Het college van Montferland heeft ingestemd met het voortzetten van de jaarlijkse subsidie voor de M...

Testplicht voor carnavalsgebied in Kleef

Tijdens de komende carnavalszaterdag wordt in de Duitse stad Kleef een carnavalsgebied ingericht waa...