Ulft, Netherlands

Daders slaan op de vlucht na woningoverval in Doetinchem

Een woning in een appartementencomplex in Doetinchem is woensdagavond overvallen. De bewoner van het huis is niet gewond geraakt, de politie is op zoek naar de verdachten.
Redactie REGIO8 | 1 maart 2023 21:03 | Aangepast op 1 maart 2023 21:03
De overval vond rond 19.30 uur plaats bij een appartementencomplex aan het Bramenhof. Volgens de politie ter plaatse zijn de overvallers een woning binnengegaan. Of ze vervolgens buit hebben gemaakt is niet bekend. In en rond het huis wordt inmiddels onderzoek gedaan. Ook de technische recherche is ter plaatse gekomen om sporen te verzamelen.

De daders renden na de overval weg in de richting van het spoor. Vanwege het incident is een Burgernet-melding uitgedaan. Daarin wordt gevraagd om uit te kijken naar twee lichtgetinte mannen. De politie roept mensen met meer informatie op om contact op te nemen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Doetinchem|Politie|

Lees ook

Gelderland zoekt locatie voor nieuw hoogspanningsstation in de Achterhoek

In navolging van landelijk netbeheerder TenneT, heeft Provincie Gelderland ook plannen gepresenteerd...

Tientallen kinderen sleeën van de ‘hoogste berg van Doetinchem’

Golfen in de sneeuw is nogal lastig. In Doetinchem hadden ze daarom iets bedacht hoe er toch volop g...

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Kort na elkaar hebben zich vrijdag in Dinxperlo twee eenzijdige verkeersongevallen voorgedaan met de...

Hulpverleners bekogeld met vuurwerk tijdens oudejaarsnacht in Doetinchem

Er waren afgelopen oudejaarsdag grote zorgen over de openbare orde en veiligheid in Doetinchem. In d...

Auto volledig uitgebrand in Doetinchem door mogelijk brandstichting

Een geparkeerde auto is donderdagnacht in brand gevlogen in Doetinchem. De politie gaat uit van bran...

Vreugdevuur in Doetinchem zorgt voor tijdelijke verkeershinder

Een vreugdevuur heeft woensdagavond tijdelijk voor verkeershinder gezorgd in Doetinchem. Het vuur wa...