gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

CoopCompact in Beek gaat flink uitbreiden

705e72a53cb82137d944d10bae788b27.jpg
Redactie REGIO8 |
“Deze verbouwing stelt onze supermarkt in staat om de inwoners van Beek beter te bedienen met een ruim, op hun wensen afgestemd, assortiment”, aldus eigenaar Matthijs Klaassen. De supermarkt aan de St. Jansgildestraat werd in oktober 2014 omgebouwd naar de nieuwe stijl van Coop maar desondanks zorgde de compacte ruimte voor beperkingen. “Vandaar dat we nu opnieuw gaan verbouwen”, zegt Klaassen. Het pand dat naast de supermarkt ligt wordt bij de winkel getrokken zodat de totale ruimte bijna verdubbeld wordt.

Voor Klaassen zijn de wensen van de klant leidend voor de verbouwing. “Ik vind het belangrijk om naar hen te luisteren én om iets te doen met hun wensen”, zo vertelt de eigenaar. Het assortiment van de winkel wordt vergroot met producten voor de dagelijkse maaltijd. Ook zullen binnenkort zelfzorggeneesmiddelen, biologische producten en kaas en tapas in de schappen liggen. Daarnaast breidt de supermarkt ook zijn openingstijden uit en zal het serviceniveau flink toenemen. “Met deze uitbreiding is onze CoopCompact écht klaar voor de toekomst."

CoopCompact Klaassen zal maandag 9 april tijdelijk zijn deuren sluiten. Op woensdag 18 april zal de vernieuwde winkel open gaan.

Foto: Google Maps

Lees ook

Stembureau algemeen.jpg

LIVEBLOG | Gemeenteraadsverkiezingen 2026

Volg in dit liveblog de laatste ontwikkelingen van de gemeenteraadsverkiezingen 2026. De hele dag is REGIO8 in de Achterhoek te vinden.

96704b9f-93d9-4792-af24-dc89a3148cf0.jpg

Twee personen gewond na aanrijding op de N318 bij Varsseveld

Twee personen zijn woensdagmiddag gewond geraakt na een frontale botsing op de N318 ter hoogte van Aalten. De weg is tijdelijk afgesloten.

Prokkel0.png

Prokkelduo Jonny en Saskia zorgt voor een glimlach bij stembureau in Doetinchem

Op de dag van de gemeenteraadsverkiezingen zijn door het hele land vrijwilligers al vroeg in de weer om alles op de stembureaus soepel te laten verlopen. In de Achterhoek gebeurt dat met een bijzonder tintje. Bij het Borghuis in Doetinchem krijgt het team hulp van het prokkelduo Jonny en Saskia.

werger0.jpg

Haastige dag voor burgemeester Oude IJsselstreek, Werger bezoekt álle stembureaus

Laura Werger, burgemeester van Oude IJsselstreek, rent en vliegt de hele dag door haar gemeente. Volgens een nauwkeurig maar vooral druk schema bezoekt ze alle 26 stembureaus. Eigenlijk bezoekt ze er zelfs 27: “Ik woon nog een maandje in Zutphen, dus ik heb zelf ook al even snel gestemd vanochtend.”

rechtbankZutphen.jpg

Man uit Doetinchem voor rechter om vondst cobra’s in garagebox

Is Arjan L. uit Doetinchem een geradicaliseerde man die koste wat het kost geen asielzoekerscentrum in Doetinchem wil? Of een hardwerkende ondernemer die erbij wordt gelapt door een kwade ex-partner? In Zutphen moest L. (37) voor de rechter verschijnen omdat in zijn garagebox vier cobra's (explosieven), ducttape en een aansteeklont waren gevonden. "Wij zijn er niet op uit om meneer op te knopen aan de hoogste boom", zei de officier van justitie in een pro forma-zitting.

Sluiting stadsmuseum_burgemeesters OIJ-MO_EM_8012.JPG

Drie vrouwelijke burgemeesters als rolmodel in de grensstreek

De tentoonstelling over de vijf invloedrijkste vrouwen van ’s-Heerenberg is ten einde en daarmee ook een tijdperk voor het stadsmuseum in de ruimte van horecazaak De Gracht. Drie vrouwelijke burgemeesters uit Montferland, Oude IJsselstreek en Emmerich am Rhein sloten de expositie af. Een symbolisch moment: waar eeuwenlang de (graaf)Heeren van Bergh de macht hadden in deze grensstreek, staan nu burgervrouwen aan het roer.