Ulft, Nederland
Terug

CoopCompact in Beek gaat flink uitbreiden

705e72a53cb82137d944d10bae788b27.jpg
Redactie REGIO8 |
“Deze verbouwing stelt onze supermarkt in staat om de inwoners van Beek beter te bedienen met een ruim, op hun wensen afgestemd, assortiment”, aldus eigenaar Matthijs Klaassen. De supermarkt aan de St. Jansgildestraat werd in oktober 2014 omgebouwd naar de nieuwe stijl van Coop maar desondanks zorgde de compacte ruimte voor beperkingen. “Vandaar dat we nu opnieuw gaan verbouwen”, zegt Klaassen. Het pand dat naast de supermarkt ligt wordt bij de winkel getrokken zodat de totale ruimte bijna verdubbeld wordt.

Voor Klaassen zijn de wensen van de klant leidend voor de verbouwing. “Ik vind het belangrijk om naar hen te luisteren én om iets te doen met hun wensen”, zo vertelt de eigenaar. Het assortiment van de winkel wordt vergroot met producten voor de dagelijkse maaltijd. Ook zullen binnenkort zelfzorggeneesmiddelen, biologische producten en kaas en tapas in de schappen liggen. Daarnaast breidt de supermarkt ook zijn openingstijden uit en zal het serviceniveau flink toenemen. “Met deze uitbreiding is onze CoopCompact écht klaar voor de toekomst."

CoopCompact Klaassen zal maandag 9 april tijdelijk zijn deuren sluiten. Op woensdag 18 april zal de vernieuwde winkel open gaan.

Foto: Google Maps

Lees ook

Cleo Sissingh0.jpg

DRU: 'Het geld is niet aan verkeerde dingen uitgegeven, maar het had niet gemogen'

De financiële problemen van het DRU Industriepark zijn niet ontstaan door verkeerde intenties, maar door een combinatie van ambities, structurele scheefgroei en te snelle uitgaven, dat zegt interim-bestuurder Cleo Sissingh. Ze gaat nog eens in op wat er mis is gegaan, maar vooral hoe ze uit dit financiële moeras willen komen.

e862ec72-3d88-4755-b7bb-973b4d1daad8.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een weekend met wisselvallig weer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Aan de grens van Duitsland bij Eibergen, voorspelt de weerboer een weekend met wisselvallig weer. Na het weekend komt de lente weer terug.

a6f81e8f-d494-409b-9fe5-acf9bd9b4f22.jpg

Huurling Nolan Martens geniet in de Achterhoek: ‘Het is gaan, gaan, gaan’

Nog geen maand nadat Nolan Martens (21) op huurbasis tekende bij De Graafschap is hij onbetwist basisspeler in Doetinchem. De Belgische verdediger oogt gretig en lijkt zijn draai gevonden te hebben in de Achterhoek. Hij wil zich vrijdagavond nabij de grens van zijn vaderland nog nadrukkelijker laten zien.

VanKeukentafelNaarKieslijst2.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Bennie en Inge Morsink in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: vader Bennie en dochter Inge Morssink, samen namens OBL op de kieslijst van Samen D’ran in Berkelland.

WhatsApp Image 2026-02-27 at 09.08.48.jpeg

Fietsster ten val na onwelwording in Doetinchem

Een oudere vrouw raakte donderdagmiddag onwel terwijl zij fietste over de Burgemeester Tenkinkstraat in Doetinchem. Zij kwam ten val op het asfalt en is in het ziekenhuis verder behandeld.

15d4d017c302a0b87295d01fc6656b64.jpg

Raad Doetinchem stemt in met opvang voor daklozen aan Amphionstraat

De gemeenteraad van Doetinchem heeft donderdagavond ingestemd met de komst van een opvanglocatie voor dak- en thuislozen in het voormalige GGNet-kantoorpand aan de Amphionstraat. Daarmee komt een einde aan de lange zoektocht naar een permanente opvanglocatie. De raad stemde unaniem in met het besluit.