gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

CoopCompact in Beek gaat flink uitbreiden

705e72a53cb82137d944d10bae788b27.jpg
Redactie REGIO8 |
“Deze verbouwing stelt onze supermarkt in staat om de inwoners van Beek beter te bedienen met een ruim, op hun wensen afgestemd, assortiment”, aldus eigenaar Matthijs Klaassen. De supermarkt aan de St. Jansgildestraat werd in oktober 2014 omgebouwd naar de nieuwe stijl van Coop maar desondanks zorgde de compacte ruimte voor beperkingen. “Vandaar dat we nu opnieuw gaan verbouwen”, zegt Klaassen. Het pand dat naast de supermarkt ligt wordt bij de winkel getrokken zodat de totale ruimte bijna verdubbeld wordt.

Voor Klaassen zijn de wensen van de klant leidend voor de verbouwing. “Ik vind het belangrijk om naar hen te luisteren én om iets te doen met hun wensen”, zo vertelt de eigenaar. Het assortiment van de winkel wordt vergroot met producten voor de dagelijkse maaltijd. Ook zullen binnenkort zelfzorggeneesmiddelen, biologische producten en kaas en tapas in de schappen liggen. Daarnaast breidt de supermarkt ook zijn openingstijden uit en zal het serviceniveau flink toenemen. “Met deze uitbreiding is onze CoopCompact écht klaar voor de toekomst."

CoopCompact Klaassen zal maandag 9 april tijdelijk zijn deuren sluiten. Op woensdag 18 april zal de vernieuwde winkel open gaan.

Foto: Google Maps

Lees ook

PFAS in water.png

Zwemverbod De Betteld blijft en PFAS-adviezen houden stand

Het blijft verboden om te zwemmen in recreatieplas De Betteld in Zelhem. Door een verontreiniging van PFAS is het water betreden te gevaarlijk. De plas is afgesloten van de Oosterwijkse Vloed en de Baakse Beek. De hoeveelheid PFAS is volgens de gemeente op die twee locaties stabiel. Hoe lang het verbod nog geldt, is niet bekend.

WhatsApp Image 2026-04-13 at 15.42.06.jpeg

Van zelfrijdende pendelbussen tot AI-universiteit; studenten ontwerpen OV-hub Varsseveld

Om het ontwerp voor de OV-hub die rondom station Varsseveld moet komen vorm te geven, schakelt de gemeente Oude IJsselstreek studenten van Saxion Hogeschool in. De studenten maakten een ontwerp waarin ze ‘out of the box’ moesten denken. Met zelfrijdende pendelbussen en een universiteit puur gericht op AI is dat in ieder geval gelukt.

Nieuwbouw-bovenaanzicht.png

Nog 2 miljoen nodig voor nieuwbouw hospice Sravana in Doetinchem: ‘Dit hospice is zo waardevol’

Hospice Sravana in Doetinchem staat al geruime tijd voor een grote uitdaging. Hoewel de stichting de grond voor een nieuw onderkomen al heeft aangekocht en de plannen klaarliggen, blijft een aanzienlijk financieringstekort van ongeveer twee miljoen euro staan. Toch houdt de organisatie vast aan vertrouwen en hoop. “Zonder Sravana is de Achterhoek geen Achterhoek meer.”

Straaljagers.jpg

Duitse luchtmacht oefent laag boven grensregio: straaljagers hoorbaar in omgeving Kleve

In de Duitse grensregio bij Kleve vinden deze week opvallende militaire vliegbewegingen plaats. De Duitse luchtmacht houdt van 13 tot en met 17 april de oefening ‘Angry Eagle’, waarbij straaljagers op zeer lage hoogte vliegen.

OpeningBrugLochem0.png

Opening Nettelhorsterbrug: Schakel Achterhoek-A1 na jaren voltooid, maar met blijvende schaduw

Zo’n duizend geïnteresseerden reisden afgelopen zaterdag af naar Lochem om bij de opening van de Nettelhorsterbrug te zijn én om eenmalig over de brug te kunnen lopen. Gedeputeerde Klaas Ruitenberg opende de brug, en daarmee is het overkoepelende project Schakel Achterhoek-A1 na jaren afgerond.

Poster actiegroep Omroep GLD.jpg

Gaanderen verzet zich tegen uitbreiding industrieterrein

Inwoners van Gaanderen vrezen voor verlies van een groen gebied tussen hun dorp en Doetinchem. De ambitie van de gemeente voor de uitbereiding van industriegebied Akkermansweide viel omwonenden begin dit jaar rauw op hun dak. Zij maken zich zorgen over de komst van grote magazijnen, druk op het verkeer en het verdwijnen van natuur. Onterecht, vindt de gemeente Doetinchem.