Ulft, Netherlands

Contract van Peperkamp bij Team DSM verlengd

Het contract van wielrenster Esmée Peperkamp (25) uit Didam bij Team DSM is met één jaar verlengd. Peperkamp zit sinds 2021 bij het team, waar ook Zelhemmer Joris Nieuwenhuis voor uitkomt.
Charlotte van de Kant | 1 september 2022 16:46 | Aangepast op 1 september 2022 16:46
“Ik ben erg blij dat Team DSM vertrouwen in mij heeft en wil dat ik nog een jaar met hen samenwerk”, geeft de Didamse Peperkamp aan. “Ik voel me thuis in het team en ik kijk ernaar uit om weer te gaan racen met deze jonge en ambiteuze ploeg, om hopelijk samen veel mooie resultaten te behalen.” Peperkamp werd dit jaar derde in de Baloise Ladies Tour en claimde een achtste plaats in de Ronde van Scandinavië. De Didamse begon relatief laat met de wielersport. Volgens Team DSM heeft ze haar draai inmiddels goed gevonden nadat ze begin 2021 bij het team kwam en heeft bewezen een waardevol teamlid te zijn in haar professionele carrière.

Peperkamp is momenteel aan het herstellen van een sleutelbeenbreuk. Die liep ze in augustus op tijdens een valpartij tijdens een koers in het Belgische Antwerpen. “Maar ik krijg gelukkig alle steun die ik nodig heb van het team om volledig te herstellen", laat de Didamse weten. Hoofdcoach van Team DSM Rudi Kemna noemt Peperkamp een echte teamspeler: “Dat is een ongelooflijk waardevolle eigenschap. Ze heeft zich in de afgelopen twee jaar enorm ontwikkeld.”

Foto: Cor Vos

Lees ook

Dropkick Murphys, Bökkers en Russo bij eerste namen Zwarte Cross 2026

De Zwarte Cross heeft donderdag de eerste artiesten voor de editie van 2026 bekendgemaakt. Headliner...

Superboeren op jacht naar eerste periodetitel sinds 2021: Roda laatste horde

De Graafschap kan vrijdagavond voor het eerst sinds maart 2021 een prijs pakken. Bij winst op Roda J...

Politie treft 49 kilo aan illegaal vuurwerk aan in Aaltense woning

De politie heeft in een woning in Aalten 49 kilo aan illegaal vuurwerk aangetroffen. De zware explos...

Geen gewonden bij botsing tussen Beek en Didam

Twee auto’s zijn woensdagavond tussen Beek en Didam op elkaar gebotst. Een automobilist had te laat ...

Nederlandse handbaldames met topscoorder Housheer door naar halve finale WK

Onder het toeziend oog van koning Willem-Alexander hebben de Nederlandse handbaldames zich op het WK...

Fietsster raakt gewond na aanrijding in Doetinchem

Een fietsster is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een auto op de Keppelseweg in ...