gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Contract van Peperkamp bij Team DSM verlengd

4cc9975e50c2ac5ccf389bf00807de2b.jpg

Het contract van wielrenster Esmée Peperkamp (25) uit Didam bij Team DSM is met één jaar verlengd. Peperkamp zit sinds 2021 bij het team, waar ook Zelhemmer Joris Nieuwenhuis voor uitkomt.

Charlotte van de Kant |
“Ik ben erg blij dat Team DSM vertrouwen in mij heeft en wil dat ik nog een jaar met hen samenwerk”, geeft de Didamse Peperkamp aan. “Ik voel me thuis in het team en ik kijk ernaar uit om weer te gaan racen met deze jonge en ambiteuze ploeg, om hopelijk samen veel mooie resultaten te behalen.” Peperkamp werd dit jaar derde in de Baloise Ladies Tour en claimde een achtste plaats in de Ronde van Scandinavië. De Didamse begon relatief laat met de wielersport. Volgens Team DSM heeft ze haar draai inmiddels goed gevonden nadat ze begin 2021 bij het team kwam en heeft bewezen een waardevol teamlid te zijn in haar professionele carrière.

Peperkamp is momenteel aan het herstellen van een sleutelbeenbreuk. Die liep ze in augustus op tijdens een valpartij tijdens een koers in het Belgische Antwerpen. “Maar ik krijg gelukkig alle steun die ik nodig heb van het team om volledig te herstellen", laat de Didamse weten. Hoofdcoach van Team DSM Rudi Kemna noemt Peperkamp een echte teamspeler: “Dat is een ongelooflijk waardevolle eigenschap. Ze heeft zich in de afgelopen twee jaar enorm ontwikkeld.”

Foto: Cor Vos

Lees ook

vvvgra.jpg

De Graafschap geeft zege in blessuretijd uit handen bij VVV

De Graafschap is zaterdag niet verder gekomen dan een 3-3-gelijkspel bij laagvlieger VVV in Venlo. Na de officiële speeltijd stonden de Superboeren nog met 1-3 voor, maar die stand werd in de blessuretijd compleet weggegeven.

brug.png

Nettelhorsterbrug in Lochem geopend: maandag pas open voor verkeer

De Nettelhorsterbrug in Lochem is zaterdagmiddag officieel geopend. Veel inwoners kwamen een kijkje nemen en konden meteen zelf de brug op lopen. Ook werd tijdens de opening kort stilgestaan bij de twee personen die om het leven kwamen tijdens het bouwen van de brug.

588ee6ab-5462-4b4f-83b4-45296cd6d178 (002).jpeg

Achterhoekse vriendinnen runnen eenmalig bar in Zeddam: ‘Wie weet een carrièreswitch’

Vijf vriendinnen uit de Achterhoek staan zaterdag 18 april achter de bar in café Tapperij 2A in Zeddam. Tijdens een bijzondere wedstrijd draait elk team van vijf personen een volledige avond achter de tap en is verantwoordelijk voor de complete barbediening. Het team dat het beste presteert, wint tien procent van de omzet.

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.