gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Contract van Peperkamp bij Team DSM verlengd

4cc9975e50c2ac5ccf389bf00807de2b.jpg

Het contract van wielrenster Esmée Peperkamp (25) uit Didam bij Team DSM is met één jaar verlengd. Peperkamp zit sinds 2021 bij het team, waar ook Zelhemmer Joris Nieuwenhuis voor uitkomt.

Charlotte van de Kant |
“Ik ben erg blij dat Team DSM vertrouwen in mij heeft en wil dat ik nog een jaar met hen samenwerk”, geeft de Didamse Peperkamp aan. “Ik voel me thuis in het team en ik kijk ernaar uit om weer te gaan racen met deze jonge en ambiteuze ploeg, om hopelijk samen veel mooie resultaten te behalen.” Peperkamp werd dit jaar derde in de Baloise Ladies Tour en claimde een achtste plaats in de Ronde van Scandinavië. De Didamse begon relatief laat met de wielersport. Volgens Team DSM heeft ze haar draai inmiddels goed gevonden nadat ze begin 2021 bij het team kwam en heeft bewezen een waardevol teamlid te zijn in haar professionele carrière.

Peperkamp is momenteel aan het herstellen van een sleutelbeenbreuk. Die liep ze in augustus op tijdens een valpartij tijdens een koers in het Belgische Antwerpen. “Maar ik krijg gelukkig alle steun die ik nodig heb van het team om volledig te herstellen", laat de Didamse weten. Hoofdcoach van Team DSM Rudi Kemna noemt Peperkamp een echte teamspeler: “Dat is een ongelooflijk waardevolle eigenschap. Ze heeft zich in de afgelopen twee jaar enorm ontwikkeld.”

Foto: Cor Vos

Lees ook

lochem gemeentehuis0.jpg

Lochem wil ouderenzorg en wonen op elkaar afstemmen

De gemeente Lochem wil binnenkort aan de slag met plannen om wonen en zorg beter op elkaar af te stemmen. Ouderen staan daarbij centraal. Het doel is dat inwoners zo lang mogelijk zelfstandig kunnen blijven wonen, met voldoende passende woningen en goede zorgmogelijkheden.

De Achterhoek in en uit: extra reistijd door wegwerkzaamheden rond Zutphen

Automobilisten van en naar de Achterhoek moeten de komende weken rekening houden met extra reistijd door werkzaamheden aan provinciale wegen rond Zutphen. Vooral tussen 20 april en 15 mei 2026 wordt forse verkeershinder verwacht, omdat dan tegelijk wordt gewerkt aan de N348 en de N314.

Strijd om zwembad Elten op scherp: ‘Sluiting is geen optie’

Meer dan duizend bezoekers per week, een belangrijke rol voor zwemles en gezondheid, en toch staat het Burgerbad in Elten onder druk. Een groeiende groep inwoners verzet zich via een petitie tegen sluiting, terwijl de gemeente Emmerich waarschuwt dat een tweede zwembad financieel heel moeilijk haalbaar is.

Stemmen0.png

Meekijken, vastlopende scootmobiels en opvallende posters: dit gebeurde er in Achterhoekse stemlokalen

In de week van de gemeenteraadsverkiezingen kijken we nog één keer terug. De stemmen zijn geteld, zelfs op kandidaatniveau, en ook alle verslagen vanuit de stemlokalen zijn inmiddels openbaar. Daarin staan opvallend veel bijzondere en soms ongemakkelijke situaties.

WhatsApp Image 2026-03-20 at 15.35.22.jpeg

Brand in houtkachel Borculo: geen gewonden

Bij een houtbedrijf aan de Parallelweg in Borculo woedde vrijdagmiddag een brand. De brandweer kwam ter plaatse, er waren geen gewonden.

VBGRAADO0.jpg

De Graafschap wacht topaffiche tegen gepromoveerd ADO: 'Verwacht ze gewoon op oorlogssterkte'

De Graafschap neemt het zondagmiddag op tegen koploper ADO Den Haag. De Hagenezen vierden dinsdag al feest, nadat ze ruim voor het einde van het seizoen promotie veiligstelden. Toch verwacht trainer Marinus Dijkhuizen niet dat dat invloed zal hebben op het duel in Doetinchem.