gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Contract van Peperkamp bij Team DSM verlengd

4cc9975e50c2ac5ccf389bf00807de2b.jpg

Het contract van wielrenster Esmée Peperkamp (25) uit Didam bij Team DSM is met één jaar verlengd. Peperkamp zit sinds 2021 bij het team, waar ook Zelhemmer Joris Nieuwenhuis voor uitkomt.

Charlotte van de Kant |
“Ik ben erg blij dat Team DSM vertrouwen in mij heeft en wil dat ik nog een jaar met hen samenwerk”, geeft de Didamse Peperkamp aan. “Ik voel me thuis in het team en ik kijk ernaar uit om weer te gaan racen met deze jonge en ambiteuze ploeg, om hopelijk samen veel mooie resultaten te behalen.” Peperkamp werd dit jaar derde in de Baloise Ladies Tour en claimde een achtste plaats in de Ronde van Scandinavië. De Didamse begon relatief laat met de wielersport. Volgens Team DSM heeft ze haar draai inmiddels goed gevonden nadat ze begin 2021 bij het team kwam en heeft bewezen een waardevol teamlid te zijn in haar professionele carrière.

Peperkamp is momenteel aan het herstellen van een sleutelbeenbreuk. Die liep ze in augustus op tijdens een valpartij tijdens een koers in het Belgische Antwerpen. “Maar ik krijg gelukkig alle steun die ik nodig heb van het team om volledig te herstellen", laat de Didamse weten. Hoofdcoach van Team DSM Rudi Kemna noemt Peperkamp een echte teamspeler: “Dat is een ongelooflijk waardevolle eigenschap. Ze heeft zich in de afgelopen twee jaar enorm ontwikkeld.”

Foto: Cor Vos

Lees ook

99d46a90-83d8-4ca7-b4dc-52889117195c.jpg

Auto vliegt tijdens rijden in brand nabij Velswijk

Een auto is woensdagmiddag uitgebrand tussen Velswijk en Keijenborg. Het voertuig vloog door een nog onbekende oorzaak in brand en werd volledig verwoest.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.42.07.jpeg

Montferland wil honderden arbeidsmigranten huisvesten op bedrijventerrein ’s-Heerenberg

Montferland wil in 2027 een opvanglocatie realiseren voor drie- tot vierhonderd arbeidsmigranten op bedrijventerrein De Immenhorst in ’s-Heerenberg. De gemeente zet daarmee een volgende stap in een plan dat in 2024 al door de raad werd vastgesteld.

MediaMarkt.jpeg

Mogelijk woningen op voormalig MediaMarkt-pand Doetinchem, ook Basic-Fit vertrekt

Het voormalige MediaMarkt-pand aan de Burgemeester van Nispenstraat in Doetinchem krijgt mogelijk een nieuwe invulling met woningbouw en vrijetijdsvoorzieningen. Sinds het vertrek van de elektronicazaak staat een groot deel van het pand leeg. Momenteel maakt alleen sportschool Basic-Fit nog gebruik van het gebouw, maar ook daar komt binnenkort verandering in.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 14.10.12.jpeg

Doetinchem ontvangt vijfde editie Achterhoek Pride

Doetinchem is in juni gastgemeente van de Achterhoek Pride. Aandacht voor inclusiviteit is er al op zondag 31 mei, als de gezamenlijke startbijeenkomst in de stad wordt gehouden. De belangenvereniging Stadsgroep Doetinchem organiseert de maand voor LHBTI+ met vrijwilligers en initiatiefnemers.

Groenetuinen20.jpg

Straten groener én klaar voor droogte: Doetinchem zet in op inspiratietuinen

In een tijd van toenemende weersextremen en droge periodes, wordt het steeds belangrijker om onze leefomgeving aan te passen volgens het Waterschap Rijn en IJssel. Toch ontbreekt het veel huiseigenaren aan inspiratie om hun tuin groener en waterbestendiger te maken. Met de opening van zogenoemde ‘groen-blauwe inspiratietuinen’ in de gemeente Doetinchem, moet daar verandering in komen.

Berkel.jpg

CDA en PRO in Berkelland voor blok gezet: aansluiten of buitenspel

Een open discussie over het tweesporen-voorstel van verkenner Jurgen van Houdt? Vergeet het maar! De politieke koers voor de komende vier jaren in Berkelland werd direct verankerd en Van Houdt, burgemeester van Rijssen-Holten, verliet dinsdagavond ontgoocheld het gemeentehuis in Borculo.