Ulft, Netherlands

Cocaïnelab opgerold in schuur in Vragender

De politie is dinsdagmiddag op een drugslab gestuit in een schuur aan de Oude Winterswijkseweg in Vragender. De politie kwam het drugslab op het spoor na een melding van een persoon over een verdachte situatie in Vragender.
Regio8 | 28 januari 2020 18:44 | Aangepast op 28 januari 2020 18:44

De bewoner van het huis waar de schuur bij hoorde waarin het drugslab zat is aangehouden. Even later hield de politie nog twee personen aan die in verband worden gebracht met het drugslab. Voor de ontmanteling van het lab is door de toegesnelde politie de hulp ingeroepen van de Landelijke Faciliteit Ontmanteling (LFO). Alles wat zich op de locatie bevond, is in beslag genomen.

Volgens de politie zou het gaan om een professioneel opgezet lab waarin cocaine werd geproduceerd. De schuur is afgezet en de politie is bezig met het verdere onderzoek.

Foto: REGIO8

Lees ook

Doetinchemmer Luca Greven (19) haalt goud op NK atletiek: 'Het is bizar'

De 19-jarige Luca Greven uit Doetinchem heeft afgelopen weekend goud behaald op het Nederlands Kampi...

Kinderen doen mee met de profs bij Living Statues in Doetinchem

Het centrum van Doetinchem was zaterdag en zondag volgepakt met straattheater op topniveau vanwege h...

Helder-fractie loopt leeg, Mos blijft alleen achter in raad Montferland

Na een grote overwinning tijdens de gemeenteraadsverkiezingen van 2022, hangt de vlag er bij de loka...

Extreme hitte op komst: dinsdag en woensdag code oranje in de Achterhoek

Het is de komende dagen bloedheet in de Achterhoek. Sinds maandag is het Nationaal Hitteplan van kra...

Didammer en Doetinchemmer vrijgesproken in zaak Tonny ter Horst

Een nieuwe ontwikkeling in de cold case-zaak van de in 2000 vermoorde Tonny ter Horst uit Terborg. D...

Aanpak van binnenstad Doetinchem begint met 'kijkoperatie' Hamburgerstraat

De binnenstad van Doetinchem gaat de komende tijd flink op de schop. De gemeente werkt aan de uitvoe...