gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Clémence Ross in het zonnetje gezet

85de8b874afbd63a29dbdbce84ca733d.jpg
Redactie REGIO8 |

‘’Ik ben helemaal perplex. Ik voel dit zelf helemaal niet’’, reageerde de verraste Ross, die al jarenlang woonachtig en werkzaam is in de Achterhoek. ‘’Ik vind dit heel gewoon, ik doe het met plezier. Ik ben hier niet eens geboren dus zal zelf nooit zeggen dat ik echt Achterhoeker ben.’’ De onderscheiding werd uitgereikt door Dennis Seesing. ‘’U bent niet alleen een ambassadeur voor de Special Olympics en het vrouwenvoetbal, maar voor de hele regio. Wij willen u namens de hele Achterhoek bedanken voor wat u voor de regio betekent’’, aldus Seesing in de uitzending.

Het Comité van Aanbeveling bestond onder meer uit Corine Berkel, namens de projectgroep die zich inzet voor de Special Olympics: ‘’We hadden ons geen betere Achterhoeker kunnen bedenken, de wijze waarop zij de Achterhoek neerzet is werkelijk fantastisch’’. Ook gedeputeerde Jan Markink is enthousiast: ‘’Clémence is enorm betrokken, bevlogen en ze staat voor iets. Dat vind ik bijzonder en dat wordt niet altijd begrepen. Ik vind het heel jammer wat er toen bij De Graafschap met haar gebeurd is’’. De voormalig directeur van De Graafschap, Henk Bloemers, sluit zich aan bij de lofzang. ‘’Vooral door hoe zij de Special Olympics in de politiek neergezet heeft, mag zij de Achterhoekster van de Maand worden’’.

Begin juni hoort de Achterhoek of de Special Olympics in 2018 naar de regio komen.

Lees ook

Coffeeshop0.png

Eigenaar coffeeshop Magic hoopt na explosies op gouden tip: ‘Wij denken dat dealers hierachter zitten’

Coffeeshop Magic in Doetinchem werd eind vorig jaar tot twee keer toe getroffen door explosies bij de gevel van het pand. Magic wil er alles aan doen om de daders te vinden en looft inmiddels 10.000 euro uit voor de gouden tip. Medewerker Mitchell* heeft een vermoeden uit welke richting de explosies komen.

Hengelo Gemeentehuis protest.jpeg

Omwonenden azc slepen gemeente voor de rechter: 'Amateurisme? Dat kun je best stellen'

Omwonenden voelen zich door de gemeente Bronckhorst bij de besluitvorming rond een asielzoekerscentrum (azc) achter het gemeentehuis in Hengelo te kakken gezet. Dat bleek dinsdag bij een rechtszaak die ze tegen de gemeente hadden aangespannen. Bewoners zijn ontevreden omdat de gemeente gemaakte afspraken over de locatie 'van tafel heeft geveegd'.

fdb34fd3-109d-4837-805c-498a67c8c8b1.jpg

Bestuurster gewond na botsing tegen boom op N319 bij Winterswijk

Een bestuurster is donderdagmiddag gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval nabij Winterswijk. De vrouw is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

GoudenHanden

Lijsttrekkers Montferland donderdagavond in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Met nog twee gemeenten te gaan, is donderdagavond Montferland aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

semvijverberg0.jpg

Hoger beroep in zaak baby Sem: patholoog en partner van verdachte worden gehoord

Een patholoog wordt opnieuw gehoord over de dood van baby Sem Vijverberg. Dat heeft het gerechtshof in Arnhem bepaald. De advocaten van de verdachte, de moeder van het kind, hadden daarom gevraagd.

260114--Visualisatie H2 Achterhoek plant.png

Lokale waterstof mogelijk duurzaam alternatief voor Achterhoekse industrie

Er is een volgende stap gezet naar de waterstoffabriek in Netterden, die er naar verwachting in 2027 staat. De gemeente Oude IJsselstreek slaat de handen ineen met de industrie om het gebruik van lokaal geproduceerde waterstof te verkennen.