gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Cleantech wil oude bibliotheek Doetinchem

1bf93b9552ecaece475f48bb65191cf8.jpg
Redactie REGIO8 |
Cleantech is een platform voor ondernemers waar zij kennis kunnen vergaren en antwoorden kunnen vinden over duurzame vraagstukken. Volgens een verklaring van de gemeente voldoet Cleantech aan de eisen om een aanvulling te zijn voor de (binnen)stad, toekomstbestendig te zijn en bijdragen aan de verbetering van het pand.

Het oude pand aan de Raadhuisstraat 25 staat al ruim vijf jaar leeg. De gemeente zocht naar een passende invulling en koos drie initiatiefnemers uit die op gesprek mochten komen om hun idee toe te lichten. Cleantech werd daar uit gekozen. Het pand zal door het bedrijf duurzaam worden gerenoveerd. Cleantech krijgt drie maanden de tijd om de ideeën verder uit te werken, voordat de gemeente het pand definitief aan deze initiatiefnemer verkoopt.

Foto: Google Maps

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-09 at 11.54.59.jpeg

Auto belandt in Aaltense Keizersbeek: geen gewonden

Een auto is donderdagochtend nabij de Haartsestraat in Aalten in het water beland. Er waren geen gewonden.

A12.png

Rijkswaterstaat waarschuwt voor vertraging op A12: 'Forse hinder op donderdag'

Rijkswaterstaat verwacht op donderdagochtend wél forse verkeershinder wegens de afsluitingen van de IJsselbrug. Wie woensdagochtend vanaf Duiven de brug in de A12 over ging, merkte dat alle rijbanen gewoon open waren, ondanks waarschuwingen van Rijkswaterstaat. Op woensdagavond verandert de verkeerssituatie echter, waardoor er vanaf donderdag nog maar twee rijbanen open zijn.

Vrachtwagen blur.jpg

Aanhanger vol houtsnippers kantelt bij Groenlo: N18 afgesloten

Een aanhanger van een vrachtwagen is woensdag gekanteld op de N18 bij de afslag Groenlo. De weg is deels afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 11.33.20.jpeg

Wedstrijd De Graafschap Vrouwen live te zien op REGIO8

REGIO8 zendt vrijdagavond 10 april in samenwerking met De Graafschap live de wedstrijd uit van De Graafschap Vrouwen. Op de Vijverberg staat het duel met FC Groningen op de planning. De wedstrijd is vanaf 19.30 uur te volgen op de kanalen van REGIO8.

OngevalBlur3.jpg

Kettingbotsing met vier voertuigen nabij Groenlo: twee personen gewond

Bij een kettingbotsing op de Ruurloseweg ter hoogte van Groenlo zijn woensdagochtend twee personen gewond geraakt. Er waren vier voertuigen betrokken bij het ongeval.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 10.52.44.jpeg

Auto volledig uitgebrand onder viaduct in Doetinchem

Een auto is dinsdagavond volledig uitgebrand onder een viaduct in Doetinchem. De oorzaak van de brand is nog onbekend.