Ulft, Netherlands

Camping Zwarte Cross stroomt feestend vol

Regio8 | 13 juli 2017 15:33 | Aangepast op 13 juli 2017 15:33

''We zijn er klaar voor! De biertjes zijn er alleen nog niet'', vertelt een feestganger namens een goedgeheumerde vriendengroep. ''Ik kijk uit naar de gekkigheid die hier staat te gebeuren en natuurlijk naar de gezelligheid hier. Ik kan wel zeggen naar de Tirolertent, maar ik weet of dat sociaal geaccepteerd wordt hier'', vult een andere Zwarte Crosser met een knipoog aan.

Donderdagavond staan onder meer Bökkers en Rowwen Hèze op het programma. ''Dat is geweldig, het wordt gewoon een ontzettend mooi weekend'', blikt men vooruit terwijl op de achtergrond de hamerslagen duidelijk te horen zijn. Ook een groep dames uit België is naar de Achterhoek gekomen. ''De sfeer is gewoon heel erg leuk, we houden van dat boerenkantje.''

Op de wegen rondom Lichtenvoorde ontstonden lange files door de aankomst van de campingbezoekers. Veel festivalgangers stonden deden uren over enkele kilometers.

Foto: REGIO8

Lees ook

Lampjes, liedjes en lange tradities: Sint Maarten blijft in Duitsland groots boven ‘elfde van de elfde’ start carnaval

Als je begin november de grens oversteekt, merk je meteen: in Duitsland is Sint Maarten een springle...

Oude IJsselstreek herstelt tikfout APV, toch geen carbid op Nieuwjaarsdag

De gemeente Oude IJsselstreek past kort voor oud en nieuw nog even de Algemene Plaatselijke Verorden...

Lochem wil afvaldump tegengaan met containertuintjes: ‘Het is iedere dag raak’

De gemeente Lochem heeft een waar afvalprobleem. Verschillende soorten afval belanden steeds vaker n...

Cadeau van Duitse profvoetballer Gosens aan 'zijn' Elten krijgt vorm

De plannen voor een grote bos-speelplaats op de Eltenberg krijgen nu echt vorm. Met de ondertekening...

Achterhoek bouwt aan zorgzame regio: vijfduizend extra woningen nodig

Tot 2031 zijn er in de Achterhoek zo’n vijfduizend extra woningen nodig voor ouderen en kwetsbare gr...

Vrachtwagen ramt meerdere bomen op Borculoseweg, chauffeur blijft ongedeerd

Bij een eenzijdig ongeval op de Borculoseweg in Barchem is donderdagochtend een vrachtwagen, geladen...