Ulft, Netherlands

Camping Zwarte Cross stroomt feestend vol

Regio8 | 13 juli 2017 15:33 | Aangepast op 13 juli 2017 15:33

''We zijn er klaar voor! De biertjes zijn er alleen nog niet'', vertelt een feestganger namens een goedgeheumerde vriendengroep. ''Ik kijk uit naar de gekkigheid die hier staat te gebeuren en natuurlijk naar de gezelligheid hier. Ik kan wel zeggen naar de Tirolertent, maar ik weet of dat sociaal geaccepteerd wordt hier'', vult een andere Zwarte Crosser met een knipoog aan.

Donderdagavond staan onder meer Bökkers en Rowwen Hèze op het programma. ''Dat is geweldig, het wordt gewoon een ontzettend mooi weekend'', blikt men vooruit terwijl op de achtergrond de hamerslagen duidelijk te horen zijn. Ook een groep dames uit België is naar de Achterhoek gekomen. ''De sfeer is gewoon heel erg leuk, we houden van dat boerenkantje.''

Op de wegen rondom Lichtenvoorde ontstonden lange files door de aankomst van de campingbezoekers. Veel festivalgangers stonden deden uren over enkele kilometers.

Foto: REGIO8

Lees ook

Samenwerking omgevingsdiensten leidt tot nieuwe regionale organisatie

De Omgevingsdienst Achterhoek (ODA) en Omgevingsdienst Veluwe (ODVeluwe) gaan samen verder als één o...

Paard overleden bij ongeluk met busje en paardentrailer op A18 bij Didam

Een busje dat woensdagmiddag over de A18 reed in de richting van Doetinchem, is achterop een paarden...

Kasteel Huis Bergh ondergaat grondige renovatie en herinrichting

Kasteel Huis Bergh staat al een tijdje in de steigers, en dat is niet zomaar. De inzakking van de fu...

Ulftenaar Koen Bouwman niet naar WK wegwielrennen in Rwanda

Koen Bouwman (31) uit Ulft doet niet mee aan het wereldkampioenschap wegwielrennen. Gezondheidsprobl...

Autobrand in Doetinchem: politie onderzoekt mogelijke brandstichting

Een auto is in de nacht van dinsdag op woensdag in brand gevlogen aan de Rooseveltstraat in Doetinch...

De Graafschap mist steun in uitvak tegen Jong AZ door opgelegde straf

De Graafschap reist aanstaande maandag zonder de steun van eigen publiek naar Wijdewormer voor de ui...