Ulft, Netherlands

Buurtbewoners bellen brandweer bij brand in Varsseveld

In een woning in Varsseveld is dinsdagmiddag brand ontstaan met veel rookontwikkeling. De bewoner was ten tijde van de brand niet aanwezig, buurtbewoners hebben de brandweer gealarmeerd.
Redactie REGIO8 | 23 augustus 2022 15:14 | Aangepast op 23 augustus 2022 15:14
De brand werd rond 13.30 uur ontdekt bij een benedenwoning aan de Reigershof. Buurtbewoners hoorden het brandalarm afgaan in de woning waarna ze de brandweer hebben gebeld. De eigenaar van de woning was niet aanwezig. Hierdoor heeft de brandweer de deur moeten forceren om binnen te komen.

Buurtbewoners hebben contact opgenomen met de bewoner van de woning. De oorzaak van de brand is nog niet bekend, maar is mogelijk ontstaan in een bankstel. In de woning is veel rook vrij gekomen. De bewoner kan voorlopig niet terug naar de woning.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

Brand|Varsseveld|112Achterheok|

Lees ook

Inzamelingsactie gestart voor familie uit Ruurlo na verwoestende brand

Nadat het huis van de familie Buunk uit Ruurlo afgelopen zondagavond in vlammen opging, is buurtvere...

Kaars mogelijke oorzaak brand in flat Doetinchem

In een flat aan de Caenstraat in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. Een kaars op een kandelaa...

Woonboerderij met rieten dak in Ruurlo volledig verwoest door brand

Een woonboerderij aan de Kaaldijk in Ruurlo is zondagavond rond 20.00 uur volledig in vlammen opgega...

Grote zwarte rookwolken bij uitslaande brand schuur Halle

In een net verbouwde schuur in Halle woedt vrijdagmiddag een flinke brand. De zwarte rook is tot in ...

Met Oktoberfest in paardenbak Radstake komt langgekoesterde wens uit

De Achterhoekse Oktoberfesten bij de Radstake zijn in de jaren een waar begrip geworden. Tijdens de ...

Verkeerslichten N18 bij de Radstake maken plaats voor viaduct

De verkeerssituatie in en rondom Varsseveld gaat flink op de schop. Eén van de belangrijkste doelen ...