Ulft, Netherlands

Busje onherstelbaar beschadigd na brandstichting in Doetinchem

Een busje is zondagmiddag onherstelbaar beschadigd geraakt door een brand in Doetinchem. Er wordt uitgegaan van brandstichting als oorzaak. De eigenaar zou een conflict hebben met een omwonende.
Redactie REGIO8 | 23 oktober 2023 09:10 | Aangepast op 23 oktober 2023 09:10
De brand ontstond rond 15.45 uur aan de De Jongstraat, waar het voertuig stond geparkeerd. Bij aankomst van de hulpdiensten stond de voorzijde al volledig in brand. Het busje was niet meer te redden, ondanks de inzet van de brandweer. Het voertuig is na de brand afgesleept.

Er wordt uitgegaan van brandstichting als oorzaak van het vuur. Getuigen gaven aan een persoon met een mondkapje en een bivakmuts weg te hebben zien rennen. De eigenaar van het busje zou een conflict hebben met een bewoner van de De Jongstraat.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Doetinchemse binnenstad zoekt verbinder voor de lange termijn

Sinds september vorig jaar is Binnenstadbedrijf Doetinchem opnieuw op zoek naar een nieuwe centrumma...

Jonge onderneemster Liz-Anne ziet Park of Dutch Dreams uitbloeien tot hotspot

Een horecazaak op 21-jarige leeftijd openen, op een gloednieuwe plek naast de binnenstad van Doetinc...

Motorrijder gewond bij eenzijdig ongeval in Doetinchem

Een motorrijder is zondagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval in Doetinchem. De politie is...

Politie ingezet bij dreigende situatie in centrum Doetinchem

De politie heeft woensdagmiddag met meerdere eenheden ingegrepen bij een dreigende situatie waarbij ...

Europabrug in Doetinchem deels afgesloten vanwege opknapbeurt

De Europabrug, gelegen op de Europaweg in Doetinchem, wordt een week lang onder handen genomen. De b...

Nieuwe eigenaar voor 'MediaMarkt-complex' en parkeergarage Doetinchem

Het voormalige MediaMarkt-pand en de parkeergarage aan de Burgemeester van Nispenstraat in Doetinche...