Ulft, Netherlands

Bus afgebrand op N18 na excursie

Een bus is vrijdagmiddag op de N18 tussen Groenlo en Eibergen in brand gevlogen. Het voertuig was gevuld met middelbare scholieren en begeleiders die op de weg terug waren van een excursie.
Tim Rondeel | 23 juni 2022 16:45 | Aangepast op 23 juni 2022 16:45
De brand ontstond rond 15.15 uur op de N18. Een bus waarin ongeveer twintig middelbare scholieren zaten was onderweg richting Lichtenvoorde vanuit Neede. De scholieren kwam terug van een excursie waarbij zeepkisten werden gebouwd. Tijdens het rijden is er brand ontstaan en moest de chauffeur het voertuig stil zetten. De inzittenden konden de bus veilig verlaten en er raakte niemand gewond.

De bus is wel volledig afgebrand en moet worden afgesleept. Beide weghelften van de N18 zijn tijdelijk afgesloten, wat voor overlast zorgt voor het verkeer. De oorzaak van de brand in het voertuig is mogelijk een steenmarter geweest.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Fotograaf zakt weg in de modder Winterswijk, brandweer redt hem

Een middagje foto’s maken liep voor een fotograaf in Winterswijk anders af dan verwacht. Toen hij kl...

Pover De Graafschap start 2026 met nederlaag

De Graafschap is de tweede seizoenshelft met een nederlaag begonnen. In Flevoland won Almere City me...

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...