Ulft, Netherlands

Buitenbad ’t Vinkennest in Eibergen geopend

Zwembad ’t Vinkennest in Eibergen heeft zondag de deuren geopend voor het nieuwe zwemseizoen. Normaal opent het buitenbad pas in mei, maar door corona en het mooie weer is gekozen voor een eerdere opening.
Jasper Hazelaar | 29 maart 2021 09:26 | Aangepast op 29 maart 2021 09:26
"We zitten he-le-maal vol", vertelt zwembadmanager Joyce van Eyck van ’t Vinkennest tegenover Omroep Gelderland. Ze geeft aan dat er door corona maar beperkt bezoek mogelijk is. "Op een mooie zomerdag liggen hier wel duizend mensen”, legt de manager uit. “Nu kunnen er maar dertig per uur terecht." Het is behelpen voor de bezoekers die komen. Douchen en omkleden mag niet, je arriveert en vertrekt in badkleding. Een plasje kan er nog net vanaf. "Als je het vriendelijk vraagt", zegt Van Eyck.

Voor extra inkomen wordt het bad niet geopend. "Het is niet rendabel, maar we doen het voor de klantbinding”, zegt de zwembadmanager. “Iedereen kan reserveren via de site." Dat systeem is nog niet helemaal duidelijk voor de zwemmers. "Ik had deze week tweehonderd mails met de vraag om te reserveren, maar dat kan gewoon op de site", zegt Van Eyck. Er is volgens haar erg veel animo: "De komende dagen zit het vol."

Foto: Omroep Gelderland

Lees ook

Automobilist negeert stopteken politie en klapt op boom in Groenlo

Een automobilist is zaterdagavond gewond geraakt nadat hij met zijn voertuig tegen een boom botste. ...

Spannende burgemeestersverkiezingen in Bocholt en Emmerich: wie trekt aan het langste eind?

Inwoners van Bocholt en Emmerich gaan vandaag, zondag 28 september, opnieuw naar de stembus. Bij de ...

De Graafschap geeft zege uit handen in Dordrecht

De Graafschap heeft vrijdagavond een punt overgehouden aan het uitduel met FC Dordrecht. De ploeg va...

Aaltense burgemeester in Dusseldorf onderscheiden voor grensoverstijgende samenwerking brandweren

Burgemeester Anton Stapelkamp van de gemeente Aalten is onderscheiden met een bijzondere medaille va...

Burgemeester Boumans bestempelt protest Doetinchem als 'terrorisme'

Burgemeester Mark Boumans veroordeelt het uit de hand gelopen protest van donderdagavond tegen de ko...

Gemeenteraad wil dat college landbouwsluis Beek heroverweegt

Als het aan de gemeenteraad van Montferland ligt kijkt het college nog eens kritisch naar het plaats...