Ulft, Netherlands

Brandweer redt door het ijs gezakte jongen van 'eilandje' in Doetinchem

Een jongen is woensdagmiddag door het ijs gezakt op de vijver in het Canadapark in Doetinchem. Hij wist zichzelf omhoog te tillen op een eilandje en is daar door de brandweer vanaf gehaald.
Redactie REGIO8 | 10 januari 2024 16:41 | Aangepast op 10 januari 2024 16:41
De melding kwam rond 15.45 uur binnen bij de hulpdiensten. De jongen was het ijs opgegaan en zakte hierdoor heen. Vrienden van de jongen hebben de politie gebeld en die zijn ter plaatse gekomen, net als de brandweer. De brandweer heeft met een ladder een brug gemaakt naar de plek waar de jongen zat. Via de ladder is hij weer aan vasteland gekomen. De jongeman is opgevangen met warmtedekens door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel en onderzocht.

De reddingsactie van de hulpdiensten zorgde voor veel bekijks rondom het Canadaplein. Naast de jongeman heeft de brandweer ook de telefoon van de jonge avonturier weten te redden. Deze was op het ijs terechtgekomen.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Inbraak bij sportzaak in Borculo: acht fietsen gestolen

Bij een sportzaak in Borculo hebben inbrekers in de nacht van donderdag op vrijdag acht fietsen gest...

Amphion Theater voor tiende keer genomineerd als Theater van het Jaar

Amphion Theater in Doetinchem is genomineerd voor Theater van het Jaar 2025. Het is de tiende keer d...

RegioExpres tussen Arnhem en Doetinchem laat langer op zich wachten

De komst van de RegioExpres in de Achterhoek loopt vertraging op. De snelle trein tussen Arnhem, Doe...

Politie vermoedt dat drugslab brand veroorzaakte in schuur Velswijk

De politie heeft een vermoeden dat de schuur die donderdagmiddag verloren is gegaan bij een brand in...

Overleden fietser bij Hummelo is 82-jarige man uit Bronckhorst

De fietser die dinsdagmiddag is overleden bij een ongeval bij Hummelo, is een 82-jarige man uit Bron...

Aanrijding tussen scooterrijdster en fietsster nabij Velswijk, politie zoekt getuigen

Een fietsster is dinsdagmiddag aangereden door een scooterrijdster nabij Velswijk. De politie is op ...