gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Brandweer in Eibergen krijgt nieuwe fietsen

9f909ad1339855f65780ea4a50476ac9.jpg
Redactie REGIO8 |
"Ik vind het schandalig dat ze van hulpverleners fietsen jatten, terwijl ze bij het paasvuur staan", aldus Wijnand Rensink. "Ik las het op Facebook en toen dacht ik dit is echt van de zotte. Toen ben ik gaan brainstormen." Hij ging in zijn dorp op zoek naar mensen die hem wilden helpen met een oplossing. "Toen ben ik bij Henk Roelofsen Tweewielers in Varsseveld gekomen. Hij had het ook op Facebook gezien. Henk is zelf ook vrijwillige brandweer bij het korps in Varsseveld. Met hem heb ik een zacht prijsje afgesproken en zelf heb ik een klein beetje bijgelegd."

Rensink is vanwege zijn werk als verslaggever van 112Achterhoek-nieuws.nl begaan met het lot van hulpverleners. "Die jongens kom ik wel eens tegen en met de een praat je meer dan met een ander. Maar ik vind dat dit gewoon niet kan. Die jongens moeten vanuit huis op de fiets kunnen springen om naar de kazerne te gaan." De Varssevelder wilde dat de actie een verrassing bleef. Daarom verzon hij samen met een postcommandant een smoes om de mannen naar de kazerne te leiden. Zowel de brandweermannen zelf, als de gulle gever waren erg tevreden met de overhandiging van de fietsen.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

NormaalLochem0.png

Concert Normaal in Openluchttheater Lochem binnen enkele minuten uitverkocht

Het concert van Normaal in Lochem was binnen enkele minuten uitverkocht. De Achterhoekse band speelt op Hemelvaartsdag 14 mei in het openluchttheater. De reguliere kaartverkoop ging vrijdagochtend van start.

Bijna 3.200 euro opgehaald met sponsorloop voor afgebrande sporthal Lochem

Basisschool De Vennegötte in Lochem heeft woensdagochtend bijna 3.200 euro ingezameld voor de afgebrande sporthal van tafeltennisvereniging LTTC De Toekomst. Het bedrag werd opgehaald met een sponsorloop die door de school werd georganiseerd.

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.

VanKeukentafelNaarKieslijstWormgoor.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Betsy en Marijn Wormgoor in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Betsy en Marijn Wormgoor, samen op de kieslijst van GroenLinks-PvdA in Berkelland.