gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Brand in appartementencomplex Doetinchem

ca8a9837bf7c8967460d895bd52b616c.jpg
Redactie REGIO8 |
De brand brak omstreeks 11.30 uur uit in een woning in een appartementencomplex aan het Willy Brandtplein. Brandweerlieden kwamen na binnenkomst van de melding snel ter plaatse met een blusvoertuig en een hoogwerker om het vuur te bestrijden. Ze hadden vervolgens weinig moeite om de brand onder controle te krijgen.

Na het blussen heeft de brandweer de woning geventileerd. De bewoner van het appartement heeft rook ingeademd en is gecontroleerd door ambulancepersoneel.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.

ettenkerk.jpg

Kerk Etten noemt regels onhaalbaar, gemeente: ‘Dat is vooraf besproken’

De gemeente Oude IJsselstreek kan zich op een aantal vlakken niet vinden in de noodkreet die de Martinuskerk in Etten doet. Volgens de stichting zijn de geluidnsnormen onhaalbaar en beperkt de vergunning de activiteiten. De gemeente bedrukt dat er vooraf veel overleg is geweest, en dat de stichting op de hoogte is geweest.

bliksem1.jpeg

Code geel zaterdag van kracht in de Achterhoek: stevig onweer verwacht

Het KNMI heeft voor zaterdag code geel afgeven voor de Achterhoek vanwege stevige regen- en onweersbuien. De weerswaarschuwing geldt tussen 17.00 en 22.00 uur.