Ulft, Netherlands

Bovenverdieping van woning in Doetinchem verwoest

In een vrijstaande woning in Doetinchem is in de nacht van vrijdag op zaterdag brand uitgebroken. Het vuur was een tijd uitslaand en heeft de bovenverdieping verwoest.
Redactie REGIO8 | 15 oktober 2022 13:38 | Aangepast op 15 oktober 2022 13:38
De woningbrand ontstond rond 04.30 uur in het huis aan de Rietvoorn, in een woonwijk bij de Oude IJssel. Na aankomst schaalde de brandweer snel op naar een grote brand. Er kwam onder meer een hoogwerker ter plaatse om het vuur te blussen. Voor zover bekend is er niemand gewond geraakt bij de brand.

De bovenverdieping van de woning heeft grote schade opgelopen door het vuur. Wat de oorzaak is geweest van de brand, die ook nog enige tijd uitslaand was, is niet bekend.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

Jonge ondernemers Julia en Quinten stappen in Café Baan in Geesteren

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 28 sep 2023 11:07

Tranen bij afscheid van geliefde marktkoopman in 's-Heerenberg

Jasper Hazelaar | Nick Hermsen | 28 sep 2023 16:59

Lees ook

Leerlingen van speciaal basisonderwijs SAM krijgen meer bewegingsvrijheid

Leerlingen van SAM, een stichting voor speciaal basisonderwijs in Doetinchem, hebben meer bewegingsv...

Stankoverlast in Liemers door stalbrand in Duitse grensplaats Kleef

Inwoners van de Liemers hebben maandagochtend een grote stalbrand kunnen ruiken die over de grens wo...

Hagelnieuw busje volledig uitgebrand bij Groenlo, flinke overlast voor verkeer

Een volgens de bestuurder pasgekocht busje is maandagochtend bij Groenlo tijdens het rijden in brand...

Flinke verkeerschaos na botsing op N318 bij Winterswijk

Drie automobilisten zijn vrijdagmiddag betrokken geraakt bij een aanrijding op de weg van Winterswij...

Alsnog onderzoek naar woongemeenschap voor asielzoekers in Doetinchem

De gemeenteraad van Doetinchem heeft alsnog ingestemd met een haalbaarheidsonderzoek naar een woonge...

Automobilist gewond nadat hij de berm in schiet bij Hummelo

Een automobilist uit Twello is vrijdagochtend in de berm terechtgekomen nabij Hummelo. Hij is onder ...