Ulft, Netherlands

Bouwman met Jumbo-Visma naar Vuelta

Koen Bouwman maakt evenals Robert Gesink onderdeel uit van de selectie van Jumbo-Visma voor de Ronde van Spanje. De 27-jarige wielrenner uit Ulft staat voor de derde keer aan de start van de Vuelta.
Regio8 | 5 augustus 2021 10:24 | Aangepast op 5 augustus 2021 10:24
Het is voor Bouwman de eerste keer dat hij deelneemt aan twee grote wielerrondes in één seizoen. Eerder dit jaar werd hij twaalfde in het eindklassement van de Giro d’Italia. De 35-jarige Gesink maakte na zijn valpartij in de Tour de France bekend zijn vizier te verleggen naar de Vuelta. De Varssevelder brak zijn sleutelbeen in de derde etappe van de wielerronde, waarna hij moest afstappen.

De Vuelta gaat op zaterdag 14 augustus van start met een tijdrit in Burgos. De laatste etappe, op zondag 5 september, is wederom een tijdrit. De finish van deze laatste rit is in Santiago de Compostela. Tijdens zijn laatste deelname aan de Vuelta reed de Ulftenaar in 2017 naar een 41e plek in het algemeen klassement.

Foto: REGIO8

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...