Ulft, Netherlands

Botsing in Zelhem nadat automobilist over vluchtheuvel vliegt

Een automobilist is donderdagochtend op een andere auto gebotst op een rotonde bij Zelhem. Bij het ongeval is niemand gewond geraakt, het overige verkeer had veel overlast van het ongeval.
Redactie REGIO8 | 7 september 2023 09:59 | Aangepast op 7 september 2023 09:59
Het ongeval gebeurde rond 08.00 uur op de rotonde tussen de Rondweg en de Hummeloseweg. De bestuurder van een personenauto, komende vanaf Hummelo in de richting van Zelhem, wilde op de rotonde afslaan. Hij deed dat echter op dusdanig hoge snelheid dat hij over een vluchtheuvel vloog. De man is daarbij op een andere auto gebotst. De bestuurder die het ongeval heeft veroorzaakt is daarna de woonwijk in gevlucht, maar inmiddels hebben agenten hem gevonden.

De ambulance is ter plaatse gekomen, maar er hoefde niemand mee naar het ziekenhuis. De rijstrook van Doetinchem in de richting van Zelhem is enige tijd afgesloten geweest. De provincie is ter plaatse gekomen om het verkeer te leiden. Beide voertuigen moesten worden afgesleept.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Kort na elkaar hebben zich vrijdag in Dinxperlo twee eenzijdige verkeersongevallen voorgedaan met de...

Vrachtwagenbrand snel geblust in Lichtenvoorde

Een brand in een geparkeerde vrachtwagen in Lichtenvoorde is vrijdagochtend snel geblust. De oorzaak...

Terugblik | Dit was het jubileumjaar van Normaal

Voor liefhebbers van Achterhoekse dialectmuziek was 2025 een bijzonder jaar. De dialectrockband Norm...

Burgemeester Van Domburg: 'Raadsleden durfden en konden hun werk niet meer doen'

Traditiegetrouw blikt REGIO8 terug met de Achterhoekse burgemeesters. Voor Patrick van Domburg was d...

Weerboer Gerrit Vossers verwacht een winters begin van 2026

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Hulpverleners bekogeld met vuurwerk tijdens oudejaarsnacht in Doetinchem

Er waren afgelopen oudejaarsdag grote zorgen over de openbare orde en veiligheid in Doetinchem. In d...