gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bökkers opent samen met straaljagers Hoofdpodium

0c1f2afd7087d86899356547a5e210e9.jpg

Vier overvliegende straaljagers vormden hét spektakelstuk tijdens het optreden van Bökkers op de Zwarte Cross. Frontman Hendrik-Jan Bökkers zat vol emotie na het optreden op het hoofdpodium van het festival.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
"Ik kon alleen maar mijn handen spreiden als vleugels toen ze overkwamen. Het was echt belachelijk mooi. Dit is echt heel tof", aldus Bökkers. Een week voor de Zwarte cross werd de rider van de band online geplaatst. Daar was op te lezen dat de heren graag straaljagers wilden. "Maar volgend jaar zetten we er gewoon weer drie kratjes bier en twee flessen water op. Dan vind ik het wel goed", zegt Bökkers.

De boerenrockband opende het hoofdpodium op de allereerste festivaldag op een donderdag. Bökkers: "Dat is ook een waanzinnige eer, dat ze dat ons toevertrouwen. We hebben wel eens de megatent geopend, maar dit is echt wat anders. En het sloeg aan, want het stond vol." Bökkers speelt al sinds 2005 op de Zwarte Cross, onder andere met Jovink en de Voederbietels. Hij heeft sindsdien dan ook geen editie gemist.

Deze editie staat hij nog twee keer op het podium. Zaterdag in de megatent om 17.00 uur met de hele band. Leadzanger Hendrik-Jan staat zondagmiddag op de theaterweide samen met Hans Keuper van Boh Foi Toch en Remko Keizer van De Heinoos.

Lees ook

Puzzelen0.png

Eerste Montferlands legpuzzelkampioenschap in Didam voor Alpe d’HuZes

Didam wordt maandag 6 april omgetoverd tot het puzzelwalhalla van de Achterhoek. In de sporthal van DSV Relax vindt die Tweede Paasdag het eerste Open Legpuzzelkampioenschap van Montferland plaats. De opbrengst van het evenement gaat naar Alpe d’HuZes, dat geld inzamelt voor kankeronderzoek.

d46e8179cf7406bc64834f2237cc5feb.jpg

Doetinchem moet 282 asielzoekers opvangen en houdt vast aan koers

Gemeente Doetinchem moet volgens een voorlopige raming 282 asielzoekers opvangen. Dat blijkt uit een recente inschatting van het Rijk. Het college heeft besloten daarbij de koers voor de komende jaren op zowel een tijdelijke opvanglocatie als een structurele woonoplossing te houden.

berkelland2.jpg

Burgemeester Rijssen-Holten onderzoekt mogelijkheden tot samenwerking in Berkelland

Jurgen van Houdt, burgemeester van Rijssen-Holten, gaat als verkenner met alle partijen in Berkelland in gesprek en onderzoeken welke samenwerkingsvorm het meest haalbaar en wenselijk is. Volgende week dinsdag (31 maart) neemt Berkelland afscheid van de huidige gemeenteraad. Op woensdag 1 april wordt de nieuwe gemeenteraad officieel geïnstalleerd.

Hoogwateroefening20.png

Emmerich bouwt in één weekend een mobiele muur tegen hoogwater in de Rijn

Zwaarbeladen vrachtwagens rijden af en aan, heftrucks tillen aluminium balken uit pallets en op de Rijnpromenade staan rijen hulpverleners klaar. In Emmerich leek het afgelopen weekend even alsof het water al tegen de voordeur stond. In werkelijkheid ging het om een grootschalige hoogwateroefening, maar wel één die weinig aan de verbeelding overliet.

Gijs Korenblik (foto Erik Carriere).jpg

Wordt Doetinchemmer Gijs Korenblik beste filmleraar van het land? ‘Een leuk dagje uit’

De beste filmleraar van Gelderland en Overijssel is hij al. Maar Doetinchemmer Gijs Korenblik kan woensdagmiddag een grotere prijs binnenslepen. De docent maakt namelijk kans op de landelijke titel Filmleraar van 2025/2026.

SportverkiezingDTC20.jpg

Doetinchem viert sportieve topprestaties tijdens jaarlijkse sportverkiezing

Het Amphion Theater in Doetinchem vormde maandagavond opnieuw het decor van de jaarlijkse Sportverkiezing. Tijdens deze feestelijke avond werden lokale sporters, verenigingen en vrijwilligers in het zonnetje gezet. Grote winnaars waren BMX’er Michelle Wissing, die werd uitgeroepen tot Sportvrouw van het Jaar, en baanwielrenner Loris Leneman, die de titel Sportman van het Jaar in de wacht sleepte.