gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bökkers opent samen met straaljagers Hoofdpodium

0c1f2afd7087d86899356547a5e210e9.jpg

Vier overvliegende straaljagers vormden hét spektakelstuk tijdens het optreden van Bökkers op de Zwarte Cross. Frontman Hendrik-Jan Bökkers zat vol emotie na het optreden op het hoofdpodium van het festival.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
"Ik kon alleen maar mijn handen spreiden als vleugels toen ze overkwamen. Het was echt belachelijk mooi. Dit is echt heel tof", aldus Bökkers. Een week voor de Zwarte cross werd de rider van de band online geplaatst. Daar was op te lezen dat de heren graag straaljagers wilden. "Maar volgend jaar zetten we er gewoon weer drie kratjes bier en twee flessen water op. Dan vind ik het wel goed", zegt Bökkers.

De boerenrockband opende het hoofdpodium op de allereerste festivaldag op een donderdag. Bökkers: "Dat is ook een waanzinnige eer, dat ze dat ons toevertrouwen. We hebben wel eens de megatent geopend, maar dit is echt wat anders. En het sloeg aan, want het stond vol." Bökkers speelt al sinds 2005 op de Zwarte Cross, onder andere met Jovink en de Voederbietels. Hij heeft sindsdien dan ook geen editie gemist.

Deze editie staat hij nog twee keer op het podium. Zaterdag in de megatent om 17.00 uur met de hele band. Leadzanger Hendrik-Jan staat zondagmiddag op de theaterweide samen met Hans Keuper van Boh Foi Toch en Remko Keizer van De Heinoos.

Lees ook

Feuerwehr4.jpeg

Brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding krijgen Winterswijkse prijs

De goede samenwerking tussen brandweerkorpsen in het Duits-Nederlandse grensgebied is beloond met de Beste Noaberprijs van de gemeente Winterswijk. De prijs ging dit jaar naar de brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding. Zij werken al lange tijd nauw samen met de Brandweer Winterswijk.

lochem gemeentehuis0.jpg

Lijsttrekkers Lochem maandagavond in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Als laatste gemeente is maandagavond Lochem aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

WhatsApp Image 2026-03-16 at 13.17.50.jpeg

FIOD doet inval bij Doetinchemmer vanwege belastingfraude

De Fiscale inlichtingen- en opsporingsdienst (FIOD) heeft een verdachte uit Doetinchem aangehouden. Die zou betrokken zijn bij belastingfraude en het plegen van valsheid in geschrift.

FreddyAndre30.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Freddy van Dijken (D66) en André Menting (PvdA) in Montferland

Politieke partijen doen er alles aan om mensen bij de lokale politiek te betrekken. In sommige huishoudens begint die betrokkenheid al aan de keukentafel. In deze serie stonden meestal ouder en kind centraal die samen op een kieslijst staan. Maar voor het slot van deze reeks een bijzondere uitzondering: een stel dat ieder voor een andere partij op de lijst staat.

Monieb2.jpeg

Van Zelhem naar Kabul: voetbaldroom komt uit voor Monieb (19)

Voor Monieb Piroez (19) uit Zelhem is een bijzondere voetbaldroom werkelijkheid geworden. De voetballer van het Doetinchemse DZC ’68 kreeg de kans om in Kabul mee te trainen met zowel het O23- als het O20-nationale elftal van Afghanistan.

Geblurd Halle112.jpg

Auto's botsen op elkaar in Halle

Bij een ongeval in Halle zijn twee auto’s op elkaar gebotst. Hierbij zijn geen gewonden gevallen.