Ulft, Netherlands

Bökkers opent samen met straaljagers Hoofdpodium

Foto: REGIO8
Vier overvliegende straaljagers vormden hét spektakelstuk tijdens het optreden van Bökkers op de Zwarte Cross. Frontman Hendrik-Jan Bökkers zat vol emotie na het optreden op het hoofdpodium van het festival.
Redactie REGIO8 | 19 juli 2024 00:06 | Aangepast op 19 juli 2024 00:06
"Ik kon alleen maar mijn handen spreiden als vleugels toen ze overkwamen. Het was echt belachelijk mooi. Dit is echt heel tof", aldus Bökkers. Een week voor de Zwarte cross werd de rider van de band online geplaatst. Daar was op te lezen dat de heren graag straaljagers wilden. "Maar volgend jaar zetten we er gewoon weer drie kratjes bier en twee flessen water op. Dan vind ik het wel goed", zegt Bökkers.

De boerenrockband opende het hoofdpodium op de allereerste festivaldag op een donderdag. Bökkers: "Dat is ook een waanzinnige eer, dat ze dat ons toevertrouwen. We hebben wel eens de megatent geopend, maar dit is echt wat anders. En het sloeg aan, want het stond vol." Bökkers speelt al sinds 2005 op de Zwarte Cross, onder andere met Jovink en de Voederbietels. Hij heeft sindsdien dan ook geen editie gemist.

Deze editie staat hij nog twee keer op het podium. Zaterdag in de megatent om 17.00 uur met de hele band. Leadzanger Hendrik-Jan staat zondagmiddag op de theaterweide samen met Hans Keuper van Boh Foi Toch en Remko Keizer van De Heinoos.

Lees ook

Effectief De Graafschap wint ruim bij RKC Waalwijk

De Graafschap heeft zondagmiddag een overtuigende overwinning geboekt. De ploeg van trainer Marinus ...

Auto op de kop in de sloot bij Halle

Een auto is zaterdagmiddag rond 14.15 uur is op de Varsseveldseweg (N330) bij Halle op de kop in de ...

Brandweer rukt uit voor verbrande pizza in Ulft

De brandweer van Gendringen is vrijdagavond uitgerukt voor een melding van een woningbrand in Ulft. ...

COMMENTAAR | Interpretatie van cursus komt burgemeester slecht uit, maar geen leugens

COMMENTAAR | Burgemeester Anne-Marie Fellinger van Montferland heeft veel ophef gemaakt over het woo...

Achterhoeker Devin Haen voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje

De Achterhoekse voetballer Devin Haen is voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje. De 21-jarige aa...

Petitie vóór asielopvang Eibergen overhandigd als tegengeluid

Een groep Eibergenaren zag het protest tegen de komst van een vluchtelingenopvang in het dorp van 18...