gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Boek Kistemaker gepresenteerd op Vijverberg

a8a0137360c8551da0106d727eab5b83.jpg
Redactie REGIO8 |

"Hij heeft hier iets losgemaakt wat uniek is", vindt schrijver Youri van den Bussen van De Kist. In een bomvolle businessruimte van stadion de Vijverberg in Doetinchem werd het boek gepresenteerd. "Ik heb dat de afgelopen anderhalf jaar ontdekt door mensen te spreken en de sfeer te proeven. Hij is hier natuurlijk ongeslagen kampioen geworden, maar hij is daarna gedegradeerd. Het mooie vind ik dat de mensen ook dat jaar als heel bijzonder hebben ervaren. Elke thuiswedstrijd was een feest."

"Hij speelt voor het publiek", vindt supporter en voormalig Normaal-frontman Bennie Jolink. "Hij juinde het publiek op. Dat is precies hetzelfde als ik bij Normaal deed." Jolink kreeg net als Hans Kraaij jr. het eerste exemplaar van het boek overhandigd. "Ja is ja, nee is nee en voetbal is het allerbelangrijkst in het hele leven", zo omschrijft Kraaij jr. de voormalige culttrainer. De huidige trainer van FC Lienden probeert in zijn werk facetten van het trainerschap van Kistemaker mee te nemen: "Gewoon zeggen wat je denkt. Met je spelers over voetbal praten, maar ook een keer over neuken."

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-31 at 17.17.12.jpeg

Weggebruikers in Bronckhorst hebben extra reistijd door werkzaamheden

Weggebruikers in de gemeente Bronckhorst moeten de komende maanden rekening houden met extra reistijd binnen de gemeente. Onder andere grote werkzaamheden aan de weg tussen Hummelo en Zutphen zorgen voor omleidingen.

Vulcanus40.jpg

Doetinchem ziet 160 woningen op terrein Vulcanus zitten, toekomst nog onzeker

De gemeente Doetinchem wil in principe meewerken aan de herontwikkeling van de ijzergieterij Vulcanus in Langerak tot een nieuw woongebied. Dat blijkt uit een recent besluit van het college van burgemeester en wethouders. De plannen bieden ruimte voor maximaal 160 woningen, maar of de ontwikkeling daadwerkelijk doorgaat, is nog onzeker.

WhatsApp Image 2026-03-31 at 16.04.15.jpeg

Zelhemse survivalvereniging Jan in ’t Touw gered: gemeente past omgevingsplan aan

Survivalvereniging Jan in ’t Touw mag doorgaan met hun survivalactiviteiten op hun perceel aan de Schovenweg in Zelhem. Het college van Gemeente Bronckhorst heeft besloten het omgevingsplan aan te passen waardoor bouwwerken nu zeven meter hoog mogen zijn, en niet één meter, zoals het voorheen was.

SuderwickDinxperlo.jpg

Duitse steden grijpen kans op 30 km-zones aan, Nederlandse frustratie

Aalten loopt voorop, Bocholt volgt. Als het gaat om de versnelde invoering van 30 km-zones, werken Nederlandse en Duitse buren nauw samen in de grensgemeente ‘Dinxperwick’ (Dinxperlo en Suderwick). Bocholt heeft de inrichting van het centrum van Dinxperlo gekopieerd voor Suderwick.

Afbeelding1.jpg

Familie Lurvink draagt bakkerij na ruim 40 jaar over: ‘Goed gevoel bij deze stap’

Na meer dan veertig jaar neemt de familie Lurvink afscheid van hun bakkerij in het centrum van Doetinchem. De zaak komt in handen van familiebedrijf Koenen. Hoewel het afscheid niet zonder emoties is, overheerst bij mede-eigenaar Bastiaan Lurvink een positief gevoel.

LiekeAchterhoek30.jpg

Kennismaken met de Achterhoek levert Lieke tienduizenden views op: ‘Ik wilde snel integreren’

Hoe leer je de regio kennen als je vanuit het westen naar de Achterhoek verhuist? De 25-jarige Lieke Pouwer uit Doetinchem maakt de serie ‘kennismaken met de Achterhoek’ en heeft tienduizenden kijkers op Instagram en TikTok. “Ik heb ook al vrienden en vriendinnen gemaakt door de video’s, superleuk!”