gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Black Eyed Peas komen naar de Zwarte Cross

3c84f8fc2a3319e85b634ebeacd1a1eb.jpg
Redactie REGIO8 |
“De laatste jaren was het stil rondom de Amerikaanse hiphop-pop supergroep”, zo laat de organisatie van de Zwarte Cross weten over de Black Eyes Peas. “Maar vorig jaar doken de Peas (zonder Fergie) weer op met het keiharde hiphopgeluid uit hun begintijd en dat klinkt heel lekker.” Ook werd bekend dat Beef een reünieoptreden gaat verzorgen ter ere van 10-jarig jubileum van de Reggaeweide. Op verzoek van de fans hebben ze besloten nog eenmaal terug te keren. Eerder werd bekend dat onder meer Scooter, Boh Foi Toch, The Wailers en Brainpower optreden op het festival.

De 23e editie van de Zwarte Cross vindt op 18, 19, 20 en 21 juli plaats in Lichtenvoorde. De kaarten voor het festival gingen in november in de verkoop en zijn inmiddels al uitverkocht. Volgens de organisatie komen geen extra tickets meer beschikbaar en kunnen kaarten alleen nog worden verkregen via Ticketswap.

De volledige lijst met nieuwe namen: Rowwen Hèze, Beef, Hällas (SE), Black Mirrors (BE), Sevn Alias, Yung Nnelg, Vieze vedi, Treetop Flyers (GB), Hilltop Howlers, Cousin Harley (CAN), DJ Socrates, Cairo Liberation Front, Golden Dawn Arkestra (VS), Julian Jordan, Mashup Jack, Pep & Rash, The Frontliners, Culture ft. Kenyatta Hill (JAM), Workshop - Filosoferen kun je leren, André Manuel, Theater Tique, Workshop - Opera Zingen, Martien Jimmink- Oudste Nederlandse motorrijder die de Dakar uitreed en Bankra Bike Soundsystem

Foto: REGIO8

Lees ook

d024a9e6-76e2-4a90-a86a-909626ec85ef.jpg

De Graafschap verliest wedstrijd ‘om niets’ in Emmen

In de laatste reguliere wedstrijd van het seizoen heeft De Graafschap niet weten te winnen. Op bezoek bij FC Emmen liepen de Doetinchemmers op de vooravond van de play-offs tegen een 1-0 nederlaag aan.

Vulcanus40.jpg

Onrust rond sluiting Vulcanus Langerak: werknemers krijgen deels of geen loon

De onrust bij werknemers van de recent gesloten ijzergieterij Vulcanus in Langerak bij Doetinchem, neemt verder toe. Terwijl het bedrijf na 132 jaar haar deuren definitief sluit, melden werknemers dat zij slechts zestig procent van het salaris hebben ontvangen en in ziekte gevallen zelfs niets.

Lintjesregen80.jpg

Bijna tachtig Achterhoekers ontvingen koninklijke onderscheiding tijdens lintjesregen

Bijna tachtig Achterhoekers die zich hebben ingezet voor de samenleving stonden vrijdag in de schijnwerpers tijdens de jaarlijkse lintjesregen. In de hele regio zijn vrijdag Achterhoekse inwoners koninklijk onderscheiden. Hieronder een overzicht per gemeente.

WhatsApp Image 2026-04-16 at 15.44.30.jpeg

Drukteplek aan de grens: Koningsdag en 1 mei-weekend trekken bezoekers over en weer

In de grensstreek van de Achterhoek staan twee uitzonderlijk drukke weekenden voor de deur. Door de samenloop van Koningsdag, de meivakantie en de Duitse feestdag Dag van de Arbeid op vrijdag 1 mei, verandert de grens tijdelijk in een draaideur van reizend publiek. Zowel Doetinchem als Bocholt rekenen op grote aantallen bezoekers uit het buurland.

Gerrits Weerpraot_20.png

Weerboer Gerrit voorspelt tussen de jonge geitjes ruimte voor de zon op Koningsdag

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanuit Wildpark Anholter Schweiz voorspelt hij tussen de pasgeboren geitjes een lenteweekend met af en toe ruimte voor de zon.

GraafschapStadion0.jpg

Boumans in gesprek met supporters De Graafschap: ‘Soms pijnlijk en emotioneel’

De Graafschap heeft donderdagavond een bijeenkomst gehouden naar aanleiding van de gebeurtenissen rondom de wedstrijd tegen Roda JC. Tijdens die wedstrijd op 6 april vorig jaar, liep het naderhand volledig uit de hand tussen supporters en de Mobiele Eenheid. De club kwam met onder meer burgemeester Mark Boumans, slachtoffers en andere betrokkenen samen om over de gebeurtenissen te praten.