gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bijna vijftig brievenbussen gaan verdwijnen

9ce10e493c6b3f9323506d8aaafae5e2.jpg
Redactie REGIO8 |
In Montferland verdwijnen zestien brievenbussen, in Oude IJsselstreek zullen er acht verdwijnen en in Doetinchem maar liefst 22. In Montferland en Oude IJsselstreek blijven alle overige brievenbussen staan. In Doetinchem wordt er echter ook een nieuwe brievenbus geplaatst. Deze zal geplaatst worden op de Varsseveldseweg ter hoogte van huisnummer 99.

Volgens PostNL blijft het uitgangspunt dat het netwerk van brievenbussen dekkend en voor iedereen goed toegankelijk blijft. In totaal zal in Noord en Oost Gelderland het totaal aantal brievenbussen met 299 stuks verminderen. PostNL zal drie weken voorafgaand aan de verwijdering op de brievenbus zelf aangeven dat deze zal verdwijnen. Tevens zullen omwonenden middels een brief geïnformeerd worden over de veranderingen.

Doetinchem

- Doetinchem, Waterstraat 3
- Doetinchem, Keppelseweg 7
- Doetinchem, Slingelaan 1
- Doetinchem, Pasplein 4
- Doetinchem, Zjoekowstraat 104
- Doetinchem, Burg Kehrerstraat 2
- Doetinchem, Leliestraat 91
- Doetinchem, Turfweg 22
- Doetinchem, Salemate 26
- Doetinchem, Boekweitdreef 114
- Doetinchem, Plattenburgstraat 240
- Doetinchem, Auroraweg 6
- Doetinchem, Hof van Wenen 23
- Doetinchem, Harz 73
- Doetinchem, Kruisbergseweg 80
- Gaanderen, Pelgrimstraat 68
- Gaanderen, Vulcaanstraat 8
- Gaanderen, Steverinkstraat 68
- Wehl, Nieuwestraat 6
- Wehl, Nieuw Wehlseweg 14
- Wehl, Lindenlaan 5
- Wehl, Prins Mauritsstraat 53

Montferland

- 's-Heerenberg, Marktstraat 1a
- 's-Heerenberg, Van Hugenpothstraat 2
- 's-Heerenberg, Victor de Stuerstraat 1
- Beek, Schaapsdrift 3
- Beek, Melkweg 2
- Beek, Matjeskolk 1
- Braamt, Landweerswal 2
- Didam, Sint Isidorusstraat 7
- Didam, Weemstraat 76
- Didam, Domineeskamplaan 2
- Didam, Fazantstraat 52
- Didam, Bunder 32
- Kilder, Doetinchemseweg 17
- Lengel, Antoniusstraat 2
- Vethuizen, Holthuizerstraat 4
- Zeddam, ‘s-Heerenbergseweg 6

Oude IJsselstreek

- Gendringen, Veenbes 25
- Silvolde, Ulftseweg 87
- Sinderen, Keurhorsterweg 16
- Terborg, Industrieweg 1
- Ulft, Singel 33
- Ulft, Debbeshoek 3
- Varsseveld, Doetinchemseweg 6
- Varsseveld, Doetinchemseweg 54

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-01 at 16.04.55.jpeg

Flexflitser ingezet op drie wegen in Doetinchem tegen hardrijders

Weggebruikers in de gemeente Doetinchem moeten nog beter op hun snelheid letten. Op drie wegen is sinds kort een flexflitser actief, bedoeld om hard rijden terug te dringen en de verkeersveiligheid te verbeteren. De flexflitser wordt ingezet op de Liemersweg in Doetinchem, de Gaanderenseweg en de Rijksweg in Gaanderen.

Bodembrand Barlo Bocholt.jpg

Bosbrand vlak over de grens bij Bocholt onderstreept hoe droog de grond is

Vlak over de grens met Nederland heeft de brandweer vrijdagmiddag een natuurbrand geblust in een bosgebied bij Barlo, een buurtschap van de Duitse stad Bocholt. De brand ontstond aan de Kotts Stegge en besloeg volgens de brandweer een oppervlakte van ongeveer 400 vierkante meter.

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.