gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Beste gastvrouw van Nederland geëerd

20b3a92635d548677f16856bb540e840.jpg
Redactie REGIO8 |

"Ik had niet van mezelf verwacht dat ik het zo goed kon eigenlijk", aldus een glunderende winnares. "Blijkbaar kan ik het wel echt goed." Prein had tijdens de driedaagse wedstrijd wel door dat ze goed bezig was. "Ik merk altijd aan mezelf als ik lekker ontspannen ben en ik heb het naar mijn zin, dan gaat het goed. Ik had op een gegeven moment niet meer het gevoel dat het een wedstrijd was. Ik vond het gewoon eigenlijk heel erg leuk." Docent en begeleider Marcel Beukers was ontzettend trots op zijn pupil. Hij benadrukt dat het haar prestatie was, maar is ook tevreden dat de opleiding van het Graafschap College een winnaar voortbrengt. "Dat je als docent, maar ook als docententeam, goed onderwijs geeft en dat je zulke mensen kunt afleveren aan de wereld, dat is gewoon geweldig."

De beste gastvrouw in opleiding van Nederland gaat in oktober naar de wereldkampioenschappen in Abu Dhabi. "Ik ga voor goud", zegt Prein gedecideerd. "Ik wil gewoon eerste worden. Ik doe niet mee om tweede of derde te worden." Ze gaat zich daar nu op voorbereiden en heeft daar minimaal honderdvijftig uur training voor nodig. "Ik ga nog heel veel oefenen met mijn jurylid." Ze heeft één punt waar ze zelf graag nog flink op wil verbeteren. "Vooral de dranken moet ik beter onder de knie krijgen." Beukers ziet in ieder geval een goede toekomst voor zijn leerlinge. "Dat wordt een grote. Een eigen bedrijf zie ik zeker in het verschiet voor haar. Die komt er wel."

Foto: REGIO8

Lees ook

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.

Gerrit12360.jpg

Gerrit Vossers voorspelt vanuit Vragender droge dagen en natte nachten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Vragender voorspelt hij natte nachten en droge dagen.

PRO PRO PRO.jpg

Nieuwe naam GroenLinks-PvdA leidt tot tweede ‘PRO’ in Oude IJsselstreek

De gemeenteraad van Oude IJsselstreek krijgt er mogelijk een tweede partij met de naam PRO bij. Nadat de SP in 2020 opging in Progressief Oude IJsselstreek (PRO!), kiest nu ook de nog te installeren fractie van GroenLinks-PvdA voor een vergelijkbare naam: Progressief Nederland – Oude IJsselstreek.

WhatsApp Image 2026-03-27 at 10.38.38.jpeg

Schoorsteenbrand bij diervoederfabriek in Doetinchem

Hulpdiensten zijn vrijdagochtend uitgerukt voor een schoorsteenbrand bij een diervoederfabriek in Doetinchem. Op foto’s is te zien hoe een pijp aan de zijkant van het pand al verkleurd is door de hitte, binnenin de pijp.

783413355a4c6dc21f36743b1cbd439d.jpg

45-jarige Zelhemmer voor rechter om drugslabbrand: sanering kost gemeente 60.000 euro

Een 45-jarige inwoner van Zelhem moet vrijdag voor het eerst voor de rechter verschijnen. Hij is mogelijk betrokken bij het drugslab dat afgelopen december in Zelhem in brand vloog. De grond bij de woonboerderij is inmiddels door de gemeente Bronckhorst gesaneerd. De gemeente wil dat de overtreder deze kosten betaalt.