Ulft, Netherlands

Berkellanders content met eigen gemeente

Regio8 | 7 november 2018 11:40 | Aangepast op 7 november 2018 11:40
De vragen van het onderzoek die de gemeente in juni uitzette gingen onder meer over de woon- en leefomgeving van hun inwoners, de dienstverlening en over de lokale radio-omroepen van Berkelland. Uit de resultaten blijkt dat zeventien procent van de respondenten vindt dat de leefbaarheid in zijn/haar buurt vooruit is gegaan. Eén procent minder geeft aan dat het juist achteruit is gegaan.

Over het algemeen zijn de respondenten daarnaast tevreden over de dienstverlening van de gemeente. Daaronder valt onder meer de algemene dienstverlening, waar respondenten gemiddeld een 6,7 voor gaven. Dat is samen met de communicatie het hoogste cijfer dat gegeven werd. De deelnemers van het onderzoek gaven volgens de gemeente op het gebied van de dienstverlening een hoger cijfer dan vorig jaar.

Lokale radio-omroepen
Tweederde van de deelnemers geeft aan de lokale omroep Gelre FM en/of Leuk FM te kennen. Echter blijkt dat ruim driekwart nooit naar Gelre FM luistert en maar liefst negentig procent luistert nooit naar Leuk FM. Het percentage van de deelnemers die wel naar een van de twee omroepen luistert, geeft aan tevreden te zijn. De informatiekatern Berkelbericht wordt door de helft van de deelnemers elke week nog gelezen.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

A12 wordt vanaf volgend jaar verbreed, snelheid gaat omlaag

Nick Hermsen | Bart Sollman | 9 okt 2025 12:43

Botsing tussen auto's zorgt voor verkeershinder in Ulft

Redactie REGIO8 | 14 okt 2025 13:56

Lees ook

Man (34) uit Montferland aangehouden in onderzoek naar crimineel netwerk

Een 34-jarige man uit de gemeente Montferland is begin oktober aangehouden in een onderzoek naar een...

Organisatie blikt terug op Terborg Toernooi: ‘Die verdediging was de beste ooit'

Na meer dan veertig jaar is er een einde gekomen aan het Terborg Toernooi. Het jeugdvoetbaltoernooi ...

Motorrijder gewond na aanrijding nabij Zeddam

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt bij een ongeval op de N316 bij Zeddam. De man is me...

Montferland start pilot met kamerverhuur aan statushouders

De gemeente Montferland start een pilot met kamerverhuur voor alleenstaande statushouders. Daarmee w...

DRU maakt draai na kritiek op college: ‘Onze brief had beter niet verstuurd kunnen worden’

De stichting DRU Industriepark heeft in aanloop naar de raadsvergadering donderdag een opvallende br...

DZC'68 wil scoren met respect: 'Vooral met plezier het spelletje beleven'

Op Sportpark Zuid in Doetinchem draaide het zaterdag volledig om sociale veiligheid. Voetbalverenigi...