Ulft, Netherlands

Berkellanders content met eigen gemeente

Regio8 | 7 november 2018 11:40 | Aangepast op 7 november 2018 11:40
De vragen van het onderzoek die de gemeente in juni uitzette gingen onder meer over de woon- en leefomgeving van hun inwoners, de dienstverlening en over de lokale radio-omroepen van Berkelland. Uit de resultaten blijkt dat zeventien procent van de respondenten vindt dat de leefbaarheid in zijn/haar buurt vooruit is gegaan. Eén procent minder geeft aan dat het juist achteruit is gegaan.

Over het algemeen zijn de respondenten daarnaast tevreden over de dienstverlening van de gemeente. Daaronder valt onder meer de algemene dienstverlening, waar respondenten gemiddeld een 6,7 voor gaven. Dat is samen met de communicatie het hoogste cijfer dat gegeven werd. De deelnemers van het onderzoek gaven volgens de gemeente op het gebied van de dienstverlening een hoger cijfer dan vorig jaar.

Lokale radio-omroepen
Tweederde van de deelnemers geeft aan de lokale omroep Gelre FM en/of Leuk FM te kennen. Echter blijkt dat ruim driekwart nooit naar Gelre FM luistert en maar liefst negentig procent luistert nooit naar Leuk FM. Het percentage van de deelnemers die wel naar een van de twee omroepen luistert, geeft aan tevreden te zijn. De informatiekatern Berkelbericht wordt door de helft van de deelnemers elke week nog gelezen.

Foto: REGIO8

Lees ook

Kerstspecial | Kerst 2025 met Okidoki

Het is inmiddels een ware traditie, de speciale radiouitzending van Kerst met Okidoki. In het Milky-...

Met Fellinger als ‘burgemeesterbakker’ komen Dames van Bergh in actie

Geen vuurwerk, wél koekjes. In het centrum van ’s-Heerenberg bakken de Dames van Bergh op dinsdag 30...

Járenlang gesteggel, kantelen speelveld lijkt dé oplossing voor dé splijtzwam in Ruurlo

Is het kantelen van een speelveld dé oplossing voor dé splijtzwam in de Ruurlose samenleving? Het vo...

Helder en Daadkracht samen de Montferlandse gemeenteraadsverkiezingen in

De fractie Daadkracht van Joost Gerritsen sluit zich bij de komende gemeenteraadsverkiezingen aan bi...

Twee auto's botsen op Aaltenseweg in buitengebied Zelhem

Bij een ongeval op de Aaltenseweg in het buitengebied van Zelhem, zijn twee auto’s in een bocht tege...

Nieuw zorggebouw naast Slingeland Ziekenhuis gaat 'IJsselbrink' heten

Het nieuwe zorggebouw van het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem krijgt de naam 'IJsselbrink'. De n...