gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Berkellanders content met eigen gemeente

c0d060fcfa29e111ff23491b638c48aa.jpg
Redactie REGIO8 |
De vragen van het onderzoek die de gemeente in juni uitzette gingen onder meer over de woon- en leefomgeving van hun inwoners, de dienstverlening en over de lokale radio-omroepen van Berkelland. Uit de resultaten blijkt dat zeventien procent van de respondenten vindt dat de leefbaarheid in zijn/haar buurt vooruit is gegaan. Eén procent minder geeft aan dat het juist achteruit is gegaan.

Over het algemeen zijn de respondenten daarnaast tevreden over de dienstverlening van de gemeente. Daaronder valt onder meer de algemene dienstverlening, waar respondenten gemiddeld een 6,7 voor gaven. Dat is samen met de communicatie het hoogste cijfer dat gegeven werd. De deelnemers van het onderzoek gaven volgens de gemeente op het gebied van de dienstverlening een hoger cijfer dan vorig jaar.

Lokale radio-omroepen
Tweederde van de deelnemers geeft aan de lokale omroep Gelre FM en/of Leuk FM te kennen. Echter blijkt dat ruim driekwart nooit naar Gelre FM luistert en maar liefst negentig procent luistert nooit naar Leuk FM. Het percentage van de deelnemers die wel naar een van de twee omroepen luistert, geeft aan tevreden te zijn. De informatiekatern Berkelbericht wordt door de helft van de deelnemers elke week nog gelezen.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-21 at 16.20.17.jpeg

‘Vernield’ kunstwerk kunstroute ’s-Heerenberg blijkt toch niet vernield

Een video van een ‘vernield’ kunstwerk bij de kunstwandelroute in ’s-Heerenberg gaat rond op sociale media. “Het leek mensen een goed idee om met een schaar verschillende banden van dit kunstwerk stuk te knippen”, zegt de filmer. De vork blijkt iets anders in de steel te zitten, de kunstenaar vindt het zelfs helemaal niet erg dat het kunstwerk kapot lijkt.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Bouw Dorpsschool Halle hervat na vondst asbest en bouwproblemen

De bouwwerkzaamheden voor de nieuwe Dorpsschool in Halle zijn weer hervat. De bouw lag tijdelijk stil door eerdere tegenvallers bij de sloop van partycentrum Nijhof, waar meer asbest werd aangetroffen dan vooraf was ingeschat en de constructie anders bleek dan op tekeningen stond aangegeven.

IsalaVandalisme60.jpg

Isala Silvolde blaast laatste schooldag af na vernielingen: ‘Er is nu echt een grens bereikt’

Het Silvoldse Isala college heeft besloten de laatste schooldag voor eindexamenleerlingen af te blazen. In aanloop naar de normaal feestelijke dag vol activiteiten op school zijn er meerdere bekladdingen en vernielingen geweest bij de school. Conrector Tom Noten kon niet anders dan de dag annuleren: “Er is nu echt een grens bereikt.”

Steekincident Theemanstraat 2

Steekincident in woning Doetinchem, verdachte aangehouden

De politie doet onderzoek naar een mogelijk steekincident in Doetinchem. Rond 03.30 uur kwam een melding binnen van een conflict waar mogelijk een steekincident had plaatsgevonden in een woning aan de Theemanstraat in Doetinchem.

Munitie.jpg

Jonge magneetvisser haalt honderden kogels uit Doetinchemse water: ‘Jongensdroom die uitkomt’

Wat begon als een gewone middag magneetvissen, eindigde maandag in een opmerkelijke ontdekking voor de 18-jarige Ronan Tilstra en zijn vrienden in Doetinchem. Tijdens het vissen haalde de groep een zwaar object uit het water. Al snel bleek het te gaan om een munitiekist, gevuld met honderden kogels.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Ex-militair (23) uit Beek verdacht van handel in drugs en wapens, celstraf geëist

Hij zou gehandeld hebben in onder andere revolvers en gaspistolen en betrokken zijn bij MDMA-, crystal meth- en cocaïneproductie- en handel. De rechtbank in Arnhem behandelde deze maandag de zaak tegen een 23-jarige ex-militair uit Beek (gemeente Montferland).