Ulft, Netherlands

Bennie Jolink verkoopt zijn gitaar ‘De Tit’

Regio8 | 11 mei 2016 16:50 | Aangepast op 11 mei 2016 16:50
‘’‘De Tit’ stamt uit de tijd dat Paul Kemper net bij de band zat. Ze is niet alleen mooi, maar klinkt ook nog eens als een tiet”, aldus Bennie Jolink. ‘’Deze gitaar van het merk Hamer heb ik in 1984 gekocht. Oorspronkelijk is het een zogenoemde Flying V. Maar ik vond dat ding te zwaar en gebruikte haar amper.”

Jolink besloot daarop de gitaar te gaan verbouwen, hij maakte er een paar vrouwenborsten van. ‘’Tot ontsteltenis van enkele andere gitaristen, die toevallig in de studio waren en droomden van zo’n mooie gitaar, die toen nog echt fonkelnieuw was. Die gitaristen kregen bijna een rolberoerte toen ik de punten eraf zaagde.”

Het is vooralsnog het laatste instrument dat Jolink in de verkoop doet. Wie geïnteresseerd is, kan contact opnemen met Dick Dijkman.

Foto: Anton Keijzers

Meest gelezen

Persoon zwaargewond na val uit hotelraam in Zeddam

Redactie REGIO8 | 22 jun 2025 11:07

Terborg maakt zich zorgen om verkeersdrukte door afsluiten Slingerparallel

Remco Geurts | Bart Sollman | 26 jun 2025 14:29

De Kruif wil rust terugbrengen bij De Graafschap

Remco Geurts | Viggo Zweverink | 21 jun 2025 21:53

Lees ook

Actiegroep loopt langs de Bocholter Aa en Oude IJssel voor drinkbare rivier in 2025

Langs de Bocholter Aa wandelen burgers met twee flessen rivierwater. Eentje is helder. De andere rui...

Doetinchem blijft worstelen met daklozenprobleem: 'De groei lijkt aanzienlijk'

Zoals de laatste tijd vaker het geval was in de gemeenteraad van Doetinchem, ging het ook donderdaga...

Oplopende temperaturen en meer zon dit weekend volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Komst van kleinschalig azc in Eibergen een stap dichterbij

Gemeente Berkelland en Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) hebben een overeenkomst getekend vo...

Bronckhorst scherpt zienswijze over plannen defensie aan

Bronckhorst heeft haar zienswijze over de komst van een helikopterlandingsplaats aangescherpt. Defen...

Van kattencafé tot Pokémon-winkel: Nog vijftien kanshebbers op gratis winkel in Doetinchem

Van een schminkwinkel tot aan een gespecialiseerde Pokémon-winkel: de kanshebbende winkelideeën voor...