Ulft, Netherlands

Bennie Jolink verkoopt zijn gitaar ‘De Tit’

Regio8 | 11 mei 2016 16:50 | Aangepast op 11 mei 2016 16:50
‘’‘De Tit’ stamt uit de tijd dat Paul Kemper net bij de band zat. Ze is niet alleen mooi, maar klinkt ook nog eens als een tiet”, aldus Bennie Jolink. ‘’Deze gitaar van het merk Hamer heb ik in 1984 gekocht. Oorspronkelijk is het een zogenoemde Flying V. Maar ik vond dat ding te zwaar en gebruikte haar amper.”

Jolink besloot daarop de gitaar te gaan verbouwen, hij maakte er een paar vrouwenborsten van. ‘’Tot ontsteltenis van enkele andere gitaristen, die toevallig in de studio waren en droomden van zo’n mooie gitaar, die toen nog echt fonkelnieuw was. Die gitaristen kregen bijna een rolberoerte toen ik de punten eraf zaagde.”

Het is vooralsnog het laatste instrument dat Jolink in de verkoop doet. Wie geïnteresseerd is, kan contact opnemen met Dick Dijkman.

Foto: Anton Keijzers

Lees ook

Dinsdag hitteplan van kracht in Achterhoek wegens tropische temperaturen

Vanaf dinsdagochtend 10.00 uur is het Nationaal Hitteplan van kracht in de Achterhoek en de rest van...

Borculo blijft na honderd jaar nog altijd in de ban van cycloon: 'Het leeft nog steeds'

Honderd jaar geleden werd Borculo getroffen door een verschrikkelijke natuurramp. Op 10 augustus 192...

Biografie Bennie Jolink wordt gepresenteerd in de kerk van Loil

De biografie van Bennie Jolink wordt donderdag 18 september gepresenteerd in de Eventkerk in Loil. H...

Energiek De Graafschap wint in eigen huis van VVV

De Graafschap is het nieuwe seizoen goed begonnen. Op de eigen Vijverberg werd met 3-2 gewonnen van ...

Busje gaat in vlammen op in buitengebied van Didam

In het buitengebied van Didam is vrijdagavond een werkbus volledig afgebrand. Hoe de brand is ontsta...

REGIO8 doet ook dit seizoen live verslag van De Graafschap

Ook dit jaar zijn de wedstrijden van De Graafschap live te beluisteren in het programma 8SPORT op ra...