gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Beachvoetballers Achterhoek in eerste divisie

Redactie REGIO8 |

“We proberen gewoon een stabiel team te creëren”, zegt speler Juan van Baalen. “Van daaruit proberen we natuurlijk hogerop te komen. Natuurlijk zijn er in de competitie ploegen die veel meer ervaring hebben, maar daar moeten we niet naar kijken.” Spelers van onder meer VV Doetinchem en SC Doesburg zijn samengebracht met professionals als Nuelson Wau en de Belgische keeper Gregory Brunetti. “Ik denk dat het niveau in Nederland nog wat hoger moet, dus we gaan met een paar gasten uit België proberen het niveau te laten stijgen”, aldus de keeper, die regelmatig op en neer reist voor de trainingen in Winterswijk.

De voetballers hebben nog geen torenhoge verwachtingen. “We gaan hard trainen, uiteindelijk hebben we onze doelstelling om wedstrijden te gaan winnen”, zegt coach Michaël Bartelds. “Maar dat moeten we echt gaan bekijken in onze eerste wedstrijd.” Het grootste deel van de spelers heeft nog geen ervaring met voetballen op het zand. “De meeste jongens komen hier ook gewoon uit de regio. Ze voetballen hier bij amateurclubs op het veld”, aldus Van Baalen. “We hebben ze benaderd om ze kennis te laten maken met het beachsoccer en om te kijken of ze het wat vinden.”

De Dutch Scorpions spelen de eerste wedstrijd van de competitie op 27 mei in het Olympisch Stadion in Amsterdam.

Foto: REGIO8

Lees ook

Motorrijder gewond na aanrijding met busje op N18 bij Heelweg

Een motorrijder is vrijdagochtend zwaargewond geraakt bij een aanrijding met een busje in Heelweg. De man is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis in Enschede.

Scooterrijder overleden na eenzijdig ongeval in Westendorp

Bij een eenzijdig verkeersongeval in Westendorp is vrijdagochtend een persoon om het leven gekomen. Er is een onderzoek gestart naar de toedracht.

Hooligans verpesten voetbalfeest: 'Mensen geslagen met stalen kettingen'

Grof geweld, vuurwerk en supporters die naar het ziekenhuis zijn gebracht. Het is de afdronk van de bekerfinale tussen VV Bennekom en Longa '30, die woensdagavond op het terrein van DVC'26 in Didam is gespeeld. Teleurstelling en frustratie overheersen bij het organiserende DVC'26 en Longa '30, dat het duel met 5-4 verloor.

Duitse justitie vervolgt man uit Ulft om ‘woekerhuur’ voor arbeidsmigranten

Een man uit Ulft wordt in Duitsland vervolgd voor woekerhuur aan arbeidsmigranten in de vleessector. Ook twee andere Nederlandse bestuurders van het uitzendbureau, die in Kleve wonen, moeten zich verantwoorden.

Grootste landmachtoefening in twintig jaar trekt door de Achterhoek

De Nederlandse landmacht is begonnen aan de grootste oefening van dit jaar. De oefening heeft de naam ‘Fighter Lion’ en loopt tot begin juli. De oefening is in de Achterhoekse grensregio goed zichtbaar. In juni trekken duizenden militairen met een groot aantal legervoertuigen door de Achterhoek naar Duitsland.

Sterk besluit CDA: kleur bekend en geen speelbal in Berkelland

COMMENTAAR / De gesprekken over een raadsakkoord in Berkelland gaan verder zonder het CDA. De grootste partij heeft zélf de stekker getrokken uit het overleg met de andere vijf fracties en zal daardoor de komende vier jaren niet aan het politieke stuur zitten.