gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Batavierenrace trekt door de Achterhoek

c71df921da0379cb667a3bd6007a2b11.jpg
Redactie REGIO8 |
"Het is een knotsgekke race", zegt Vincent Suitela van de organisatie. "Er doen alleen maar studenten mee. De sfeer is gemoedelijk, maar niet al te uitbundig, want iedereen heeft natuurlijk wel een nachtje slaap gemist." De start was vannacht om 00.00 uur in Nijmegen. Via een herstart in Ulft lopen de studenten naar finishplaats Enschede. "Doel van de herstart is dat het veld weer een beetje bij elkaar komt. Ulft is dan de perfecte plaats om de sfeer er weer een beetje in te krijgen."

Student Thomas is een de deelnemers: "Wij doen met studentenvereniging al jarenlang mee", aldus Thomas, nadat hij over de Oude IJssel is gekomen en in Ulft is aangekomen "Het is hartstikke mooi om te mee te doen. De hele sfeer eromheen maakt het een mooi evenement." Organisator Vincent geniet van de race. "Zowel de topteams als de bierteams kunnen zich helemaal in de Batavierenrace vinden. Dat zorgt voor een hele leuke sfeer." 

Lees ook

BrandLeegstandeWoningWestendorp.jpeg

Brand in leegstaande woning Westendorp, oorzaak nog onbekend

In een leegstaande woning in Westendorp is zaterdagmiddag brand uitgebroken. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

BotsingAalten.jpeg

Twee auto’s botsen op kruising in Aalten

Twee auto’s zijn zaterdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Aalten. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Er raakte niemand gewond.

KledingbankDoetinchem.jpeg

Open dag Kledingbank Doetinchem laat werk achter de schermen zien

De kledingbank in Doetinchem vierde afgelopen weekend de opening van het nieuwe pand, waar ze sinds september gevestigd zijn. Dit deden ze onder andere door zaterdag een open dag te houden. Zo konden bezoekers een kijkje nemen in de wereld achter de kledingbank.

OG0.png

TALKSHOW | Achtste aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering staat armoede centraal. Samen met de gasten praten we over de uitdagingen van minderbedeelden, zoals beperkte toegang tot zorg, voedsel en sociale ondersteuning.

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.