gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

B220 in Emmerich tot week voor kerst dicht

7ec2307542ae0ac55c85de98ee586c87.jpg
Redactie REGIO8 |

"We gaan ervan uit dat de versperring nog tot de week voor kerst duurt", zo laat Tim Terhorst van Emmerich desgevraagd weten. Technische onduidelijkheden en de lage temperaturen van de afgelopen tijd zijn volgens de Duitse stad oorzaak van de inmiddels wekenlange vertraging. Aanvankelijk had de brug in november weer open moeten gaan. "Ze hadden een bepaalde manier bedacht om de brug op te knappen, maar toen de brug omhoog was getakeld bleek dat die manier niet mogelijk was. Dus moest er een andere manier worden gevonden."

Sinds 22 augustus is het niet meer mogelijk om via de B220 naar de brug over de Rijn bij Emmerich te rijden. "Economisch beschouwd is dat niet optimaal", weet Ter Horst. "Ik verwacht echter dat de economische schade voor Kleef groter is dan voor ons. De meeste bedrijven in Emmerich hebben daar niet zo heel veel last van." Ook de verwachte verkeerschaos in Emmerich viel mee: "Het ging beter dan verwacht. Een grote chaos hebben we niet gehad."

Foto: REGIO8

Lees ook

LiekeAchterhoek30.jpg

Kennismaken met de Achterhoek levert Lieke tienduizenden views op: ‘Ik wilde snel integreren’

Hoe leer je de regio kennen als je vanuit het westen naar de Achterhoek verhuist? De 25-jarige Lieke Pouwer uit Doetinchem maakt de serie ‘kennismaken met de Achterhoek’ en heeft tienduizenden kijkers op Instagram en TikTok. “Ik heb ook al vrienden en vriendinnen gemaakt door de video’s, superleuk!”

Jose van Egmond + gemeentehuis.jpg

Waarnemend burgemeester van Tiel verkenner in Montferland: zoektocht naar stabiliteit

José van Egmond gaat het als verkenner aan de slag in de gemeente Montferland tijdens de bestuursvorming. Momenteel is ze waarnemend burgemeester in Tiel. De verkenningsfase moet medio mei klaar zijn.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Grote methzaak met labs onder meer in Baak: 44 maanden cel geëist tegen Doesburger

Tegen een 50-jarige man uit Doesburg is door het Openbaar Ministerie een gevangenisstraf van 44 maanden geëist. De man wordt ervan verdacht deel uit te maken van een crimineel verband dat zich op grote schaal bezighield met de productie van crystal meth, onder andere in Baak.

c0a46431-2fd4-4d84-ab2c-1cd3bf2f74ba.jpg

Vier personen met de schrik vrij na eenzijdig ongeval bij Winterswijk

Vier personen zijn maandagavond met de schrik vrijgekomen bij een eenzijdig ongeval in het Winterswijkse buurtschap Corle. Alleen de bestuurder raakte lichtgewond.

c948a1aee84f33ad7f9fc09431c80afa.jpg

Doetinchemse burgemeester heeft smaak te pakken: Boumans ook verkenner in Haaksbergen

Waar hij eerder nog had voorgenomen geen rol te spelen bij coalitievorming in gemeenten, heeft burgemeester Mark Boumans nu een eervolle taak bij een tweede gemeente geaccepteerd. Naast zijn inzet als verkenner in Coevorden, gaat hij ook aan de slag in Haaksbergen.

Vulcanus foto GLD.jpg

Hoop en verdriet tijdens bewonersbijeenkomst over toekomst Vulcanus

Eerst was er Vulcanus, toen kwam Langerak. IJzergieterij Vulcanus opende 132 jaar geleden haar deuren en beleefde in de jaren '60 haar hoogtepunt. Daarna daalden de inkomsten en daarmee het aantal werknemers gestaag. Sinds begin deze eeuw viel de fabriek al een aantal keer (bijna) om en strengere milieueisen lijken Vulcanus opnieuw de das om te doen. Daarom zijn er nu plannen voor een nieuwe woonwijk. Tenzij zich voor aankomende woensdag een nieuwe eigenaar meldt.