Ulft, Nederland
Terug

B220 in Emmerich tot week voor kerst dicht

7ec2307542ae0ac55c85de98ee586c87.jpg
Redactie REGIO8 |

"We gaan ervan uit dat de versperring nog tot de week voor kerst duurt", zo laat Tim Terhorst van Emmerich desgevraagd weten. Technische onduidelijkheden en de lage temperaturen van de afgelopen tijd zijn volgens de Duitse stad oorzaak van de inmiddels wekenlange vertraging. Aanvankelijk had de brug in november weer open moeten gaan. "Ze hadden een bepaalde manier bedacht om de brug op te knappen, maar toen de brug omhoog was getakeld bleek dat die manier niet mogelijk was. Dus moest er een andere manier worden gevonden."

Sinds 22 augustus is het niet meer mogelijk om via de B220 naar de brug over de Rijn bij Emmerich te rijden. "Economisch beschouwd is dat niet optimaal", weet Ter Horst. "Ik verwacht echter dat de economische schade voor Kleef groter is dan voor ons. De meeste bedrijven in Emmerich hebben daar niet zo heel veel last van." Ook de verwachte verkeerschaos in Emmerich viel mee: "Het ging beter dan verwacht. Een grote chaos hebben we niet gehad."

Foto: REGIO8

Lees ook

14dd7207-5736-41b4-8a30-88dc9195dc2c.jpeg

Vlègeldarp straalt tijdens de Rosenmontag Optocht

Wagenbouwers, loopgroepen en andere deelnamers konden maandag nog één keer hun creatie laten zien tijdens de laatste optocht van carnaval. In Vlègeldarp, zoals Beek en Loerbeek deze dagen heten, werden de laatste krachten verzameld en liepen er weer honderden Achterhoekers mee met de optocht.

grenscontroles nieuwe PHOTO-2024-12-30-13-47-29.jpg

Duitsland verlengt opnieuw grenscontroles met half jaar

Duitsland verlengt de controles aan de binnengrenzen met zes maanden. Dat heeft minister van Binnenlandse Zaken Alexander Dobrindt bekendgemaakt. De maatregel loopt daardoor door tot na 15 maart 2026. Volgens de minister is de verlenging nodig om illegale migratie beter te bestrijden en de stabiliteit in het land te beschermen.

fietspad door Anholt.jpg

Verbreding Anholts fietspad hervat: onderdeel van groter grensplan

Isselburg maakt het fiets- en wandelpad langs de Anholter Stadtgraben geschikt voor een internationale snelfietsverbinding. De werkzaamheden aan het bestaande pad zijn daarvoor inmiddels hervat. Volgens de planning moet het werk vóór de Anholtse kermis, eind mei, zijn afgerond.

peperkamp_@theo.acworth_PHOTO_1064_Midres (6).jpg

Zelhemse Melissa Peperkamp klaar op Winterspelen: geen finaleplaats

Geen finaleplaats deze Olympische Winterspelen voor Melissa Peperkamp. De Zelhemse snowboardster kwam zondagmiddag op het onderdeel Slopestyle een halve punt te kort, nadat ze eerder in de week ook op Big Air de eindstrijd miste.

36331671552f0cf4363c47666ff0430f1d4235d9.png

Coffeeshop Magic in Doetinchem mag weer open na maanden van sluiting, onderzoek loopt nog

Coffeeshop Magic in Doetinchem mag maandag om 18.00 uur weer open, na een sluiting van twee maanden. Het pand werd eind 2025 gesloten na twee zware explosies, waarbij het tot twee keer toe flinke schade opliep. Hoewel het onderzoek nog loopt en er nog geen verdachte is aangehouden, mogen de deuren weer open.

Peperkamp_@jozzzeph (2).jpg

Met frisse blik aast Melissa Peperkamp nog steeds op succesvolle Winterspelen

Melissa Peperkamp uit Zelhem heeft nog één kans op een medaille deze Olympische Winterspelen in Italië. Op het onderdeel Big Air ging de snowboardster bij de landing onderuit, maar zondagmiddag waagt ze een nieuwe poging, op haar favoriet: Slopestyle.