gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

AZSV uit Aalten winnaar van Achterhoek Cup

4c45db726a419e9fbda1e1c1f1f8500e.jpg
Redactie REGIO8 |

"Een lekker toetje op een goed seizoen", zo omschrijft AZSV-aanvaller Rik van der Eerden de overwinning in de Achterhoek Cup. De aanvaller was met drie doelpunten de grote man bij de Aaltenaren: "Toch goed dat we ons nog een keer konden opladen." Trainer Dennis van Toor is blij met de zege: "Eigenlijk moet ik een compliment maken aan ons tweede elftal", vindt Van Toor, die voor de winterstop veelvuldig gebruik maakte van zijn reserves in het toernooi. "Wij hebben het nu mogen afmaken."

Concordia kwam er tegen AZSV, behoudens enkele momenten, niet echt aan te pas. "Wij liepen soms een beetje te klungelen", zag ook Concordia-speler Wouter Jansen. "En dan heb je weinig kans tegen zo’n ploeg." Dankzij de overwinning mag AZSV op dinsdag 18 juli een oefenwedstrijd spelen tegen De Graafschap, vrij vroeg in de voorbereiding. "Volgende week zitten we met z’n allen in Valencia", zegt Van Toor. "Dan kan ik daar rustig over nadenken."

Ook Achterhoek Cup voor FC Gelre en DZC
De Achterhoek Cup in de categorie Onder-15 werd gewonnen door DZC’68 uit Doetinchem (3-0 tegen Warnsveldse Boys). Net als vorig jaar ging de prijs bij de Dames naar het Wehlse FC Gelre.

Foto: REGIO8

Lees ook

Gemeentehuis.JPG

Montferland wil één azc met 250 mensen voor tien jaar

De gemeente Montferland wil 250 mensen opvangen in één azc-locatie voor de duur van maximaal tien jaar. Dat aantal komt voort uit regionale afspraken en een landelijke taakstelling. Het college vraagt de raad nu om in te stemmen met onder andere deze kaders en het vernieuwde communicatie en participatieplan. Het college is teruggegaan naar de tekentafel na een burgerinitiatief en nadat er in Didam geen geschikte locatie werd gevonden.

72cfbcb8-b183-40c5-950f-e888ac8907a2.jpg

Brand in bouwcontainer in Lengel: brandweer laat bak vollopen

De brandweer heeft donderdagavond een brandje in een bouwcontainer in Lengel snel weten te blussen. Hoe de brand is ontstaan, is niet bekend.

Loraine van Aalten.jpg

Doetinchemse Loraine (27) deelt haar verhaal in Over Mijn Lijk

Het leven van de 27-jarige Loraine van Aalten uit Doetinchem ziet er al enkele jaren anders uit dan dat van veel leeftijdsgenoten. In 2023 kreeg ze te horen dat ze eierstokkanker heeft en niet meer beter wordt. Om dat verhaal te delen met zoveel mogelijk mensen, is de Doetinchemse een van de deelnemers aan het seizoen van het BNNVARA-programma ‘Over mijn Lijk’.

685024511_1388645903305468_2465330173477600560_n.jpg

Brandweer Bergh helpt bij blussen natuurbrand ’t Harde

Brandweer Bergh heeft afgelopen avond en nacht geholpen met het bestrijden van de grote natuurbrand op een militair oefenterrein in ’t Harde. De Achterhoekse spuitgasten zijn inmiddels weer terug.

KinderboerderijDidam0.jpg

Beschimmeld eten en hondenpoep; kinderboerderij Didam klaar met dumpingen

Vrijwilligers van de kinderboerderij in Didam zijn boos. Keer op keer worden er dingen over het hek gegooid en daarmee bij de dieren gedumpt. Van beschimmeld eten tot hondenpoep en zelfs extra dieren. De maat is vol, dus gooien ze nu camerabeelden online om een dader op te sporen.

Ankersmid0.jpg

Hengeloër Ankersmid rijdt eerste én laatste keer Superbike op Varsselring: ‘Doodzonde’

Het Bronckhorster dorp Hengelo staat aan de vooravond van de jaarlijkse wegraces op de Varsselring. Voor Hengeloër Wesley Ankersmid krijgt het raceweekend een bijzonder karakter: de coureur maakt zijn debuut in de Superbike-klasse, terwijl dat meteen zijn laatste keer is. De klasse verdwijnt namelijk uit het International Road Racing Championship.