Ulft, Netherlands

Automobilisten botsen op kruising in Doetinchem

Twee automobilisten zijn zondagmiddag op elkaar gebotst op een kruising in Doetinchem. Geen van de betrokkenen is daarbij gewond geraakt.
Redactie REGIO8 | 30 oktober 2022 17:20 | Aangepast op 30 oktober 2022 17:20
Het ongeval gebeurde iets na het middaguur op de kruising van de Oostelijke Randweg met de Fabriekstraat. Een van de bestuurders kwam vanuit de richting Zelhem aanrijden, terwijl de andere uit de Fabriekstraat kwam. Nadat een van de automobilisten vermoedelijk door een rood verkeerslicht reed, botsten ze op elkaar.

Beide auto's raakten flink beschadigd en moesten worden afgesleept. Het overige verkeer ondervond flinke hinder van het ongeval. Geen van de betrokkenen is gewond geraakt.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Doetinchem|

Lees ook

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Wederom explosie bij coffeeshop Doetinchem, schade is groot

Er heeft alweer een explosie plaatsgevonden bij de coffeeshop aan de Veemarkt in Doetinchem. Maandag...

Doetinchem wijst komst windpark bij Oude IJssel voorlopig af

Een verzoek voor een windpark aan de Oude IJssel in Doetinchem is afgewezen door de gemeente. Het co...

Fietsster gewond na aanrijding op rotonde in Doetinchem

Een fietsster is donderdag gewond geraakt bij een aanrijding op de rotonde aan de Liemersweg in Doet...