Ulft, Netherlands

Automobilist neergeschoten terwijl hij over Duitse weg naar Bocholt rijdt

Foto: REGIO8
Een zestigjarige man is woensdagavond neergeschoten terwijl hij in zijn auto over de B67 reed, nabij de Duitse grensplaats Rhede. De automobilist is buiten levensgevaar, de dader is gevlucht op een motor.
Redactie REGIO8 | 22 februari 2024 14:17 | Aangepast op 22 februari 2024 14:17
Het incident gebeurde rond 18.30 uur op de B67. Volgens de Duitse autoriteiten was de zestigjarige automobilist onderweg in de richting van Bocholt toen hij meerdere keren werd beschoten. Hij werd geraakt en raakte daarbij gewond. De man is overgebracht naar het ziekenhuis, hij is buiten levensgevaar.

De dader vluchtte na het incident weg op een motor en is nog voortvluchtig. Mogelijk had de dader een band met de neergeschoten automobilist. Een team moordzaken van de politie in Münster is een onderzoek gestart. Eventuele getuigen kunnen zich hier melden.

Lees ook

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

Strijd om burgemeestersschap in Bocholt: machtswissel of machtsbehoud?

Op 14 september 2025 kiest de Duitse stad Bocholt een nieuwe burgemeester, en de verkiezingen belove...

Weigering referendum zet renovatie ‘Bocholtse Stopera’ opnieuw in de schijnwerpers

De gemeente Bocholt heeft een burgerreferendum over de toekomst van het stadhuisproject met cultuurt...

Supers mogen straks over de grens inkopen, diploma’s sneller erkend

Supermarkten en drogisterijen mogen straks producten inkopen in Duitsland als die daar goedkoper zij...

Honderden demonstranten bij infoavond azc Aalten: "In Aalten willen we geen trammelant, we willen het netjes doen"

In Aalten zijn de meningen verdeeld over het plan om een asielzoekerscentrum (azc) te openen aan de ...

Veiligheid en grootte locatie kernthema’s tijdens drukke azc-avond in Aalten: zorgen én applaus in de Zuiderkerk

De stoelen in de grote kerkzaal van de Zuiderkerk in Aalten waren donderdagavond vrijwel allemaal be...