Ulft, Netherlands

Auto brandt uit bij woning 's-Heerenberg

Een auto is in de nacht van maandag op dinsdag uitgebrand in 's-Heerenberg. De politie en brandweer gaan uit van brandstichting.
Regio8 | 25 augustus 2020 09:16 | Aangepast op 25 augustus 2020 09:16
Het vuur werd rond 03.00 uur gemeld aan de Professor Wobelstraat in 's-Heerenberg. Toen de brandweer ter plaatse kwam, stond de auto al volledig in brand. Ook de carport waaronder de auto geparkeerd stond raakte beschadigd en stond in brand. Eenmaal ter plaatse kon de brandweer de carport snel blussen, de auto is volledig uitgebrand.

De forensische opsporing komt dinsdagochtend ter plaatse om de brand verder te onderzoeken. De buurvrouw ontdekte het vuur en heeft vervolgens direct de brandweer gealarmeerd.

Foto: 112Achterhoek-Nieuws.nl

Lees ook

Orion Stars uit Doetinchem na spannende finale voor de vierde keer landskampioen

Orion Stars uit Doetinchem heeft voor de vierde keer de landstitel veroverd door Lycurgus drie keer ...

BMX’er verliest controle en raakt gewond in Doetinchem

Bij een eenzijdig ongeval op het SFA Bikerpark in Doetinchem is zaterdagavond een BMX’er gewond gera...

Vrijheidsstroom verbindt Duitsland en Nederland met kunst langs het water

Langs de oevers van de Bocholter Aa in Duitsland en de Oude IJssel in Doetinchem zijn sinds gisterav...

De Graafschap kent sterke generale voor play-offs in Helmond

De Graafschap heeft vrijdagavond goed warmgedraaid voor de nacompetitie tijdens het uitduel met Helm...

Twee Achterhoekse klimmers aan de start van de Giro d’Italia

De Achterhoekse wielrenners Koen Bouwman en Gijs Leemreize staan vrijdag in Albanië aan de start van...

BBQ's en Oldtimers: nieuw feest in Zelhem uit de koker van Hendrik Jan Lovink

Honderden oldtimerliefhebbers komen elk jaar samen in het centrum van Zelhem voor de Smoks Hanne Rit...