gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Atlético Mineiro winnaar Terborg Toernooi

881627808985638269e16f3826806ff5.jpg
Redactie REGIO8 |

"Een ervaring die ik mijn hele leven bij me zal houden", aldus doelman Thiago Henrique Fernandes Valle van het Braziliaanse team over de overwinning. "Ik zit zeven jaar bij deze club, en dit is het mooiste moment in mijn hele leven. Dank voor dit toernooi, dankjewel Terborg." Een deel van de selectie van Atlético Mineiro verbleef tijdens het toernooi bij gastouder Antonio Pegas. "Het was zo mooi", aldus een geëmotioneerde Pegas. "We hebben even twijfel aan het begin gehad, maar dat is de sterkte van Mineiro, dat geloof. Ik wist dat het goed zou aflopen."

"Als je wint, dan ben je de terechte winnaar", vindt Peter Berendhaus, directeur van het Terborg Toernooi. "Hoewel Ajax Cape Town ook een fantastische ploeg was." Hij is tevreden over het verloop: "Mensen hebben genoten. Er was echt ontzettend veel aanvallend voetbal. Een promotie voor de sport." Of we doelman Valle volgend jaar terug zien in Terborg? "Ik hoop het", zegt de negentienjarige Braziliaan. "Volgend jaar zal wel mijn laatste keer zijn, maar ik hoop dat ik erbij ben."

Braziliaan en Zuid-Afrikaan in de prijzen
Naast de medaille voor het winnen van het Terborg Toernooi mocht doelman Valle van Atlético Mineiro nog een prijs ophalen. Hij werd namelijk verkozen tot Beste Doelman van het toernooi. Zowel de prijs voor Beste Speler als Topscorer ging naar Leo Thetani van Ajax Cape Town.

Einduitslag toernooi:
1. Atlético Mineiro
2. Ajax Cape Town
3. Club Brugge
4. Manchester United
5. Attram De Visser Soccer Academy
6. Flamengo
7. De Graafschap
8. AZ Alkmaar

Foto: REGIO8

Lees ook

STILL DEBAT BRONCKHORST0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Bronckhorst gemeenteraadsverkiezing 2026

De acht lijsttrekkers van de gemeente Bronckhorst zijn woensdagavond met elkaar in debat gegaan in het gemeentehuis in Hengelo. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over participatie, leefbaarheid in het buitengebied en windmolens. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Bronckhorst terug.

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

Acht lijsttrekkers Bronckhorst woensdag in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Bronckhorst is woensdagavond als vierde aan de beurt bij de streekomroep, dit in samenwerking met RTV Ideaal. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

VanKeukentafelNaarKieslijstJORISEVA.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Joris en Eva ten Have in Oude IJsselstreek

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Joris en Eva ten Have, samen op de kieslijst van Achterhoeks Democratisch Alternatief (ADA) in de gemeente Oude IJsselstreek.

Schermafbeelding 2026-03-11 124346.png

Twee auto’s total loss bij ongeval op A18 bij Doetinchem

Bij een ongeval op de snelweg A18 ter hoogte van de McDonald’s in Doetinchem zijn twee auto’s total loss geraakt. Een automobilist wilde de snelweg oprijden, raakte daarbij in de slip en kwam in aanrijding met een ander voertuig op de snelweg. De snelweg is vanaf de op- en afrit afgesloten.

Grensovergang2.jpg

Gemeenten aan weerszijden grens willen andere aanpak grenscontroles A3

Ongelukken, drukte in de kernen en lange files, de gemeenten Montferland, Zevenaar en Emmerich zijn er klaar mee. Ze hebben de krachten gebundeld in de vorm van een gezamenlijke brief aan de Duitse minister. Er is een duidelijk doel: de grenscontroles moeten aangepast worden.

Brand Vrachtwagen Gelselaar.jpg

Vrachtwagen uitgebrand in Gelselaar, politie vermoedt brandstichting

Een vrachtwagen is in de nacht van maandag op dinsdag aan de Bollertweg in Gelselaar volledig uitgebrand. De politie is een onderzoek gestart naar de oorzaak van de brand, mogelijk is die aangestoken.