gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Atlético Mineiro winnaar Terborg Toernooi

881627808985638269e16f3826806ff5.jpg
Redactie REGIO8 |

"Een ervaring die ik mijn hele leven bij me zal houden", aldus doelman Thiago Henrique Fernandes Valle van het Braziliaanse team over de overwinning. "Ik zit zeven jaar bij deze club, en dit is het mooiste moment in mijn hele leven. Dank voor dit toernooi, dankjewel Terborg." Een deel van de selectie van Atlético Mineiro verbleef tijdens het toernooi bij gastouder Antonio Pegas. "Het was zo mooi", aldus een geëmotioneerde Pegas. "We hebben even twijfel aan het begin gehad, maar dat is de sterkte van Mineiro, dat geloof. Ik wist dat het goed zou aflopen."

"Als je wint, dan ben je de terechte winnaar", vindt Peter Berendhaus, directeur van het Terborg Toernooi. "Hoewel Ajax Cape Town ook een fantastische ploeg was." Hij is tevreden over het verloop: "Mensen hebben genoten. Er was echt ontzettend veel aanvallend voetbal. Een promotie voor de sport." Of we doelman Valle volgend jaar terug zien in Terborg? "Ik hoop het", zegt de negentienjarige Braziliaan. "Volgend jaar zal wel mijn laatste keer zijn, maar ik hoop dat ik erbij ben."

Braziliaan en Zuid-Afrikaan in de prijzen
Naast de medaille voor het winnen van het Terborg Toernooi mocht doelman Valle van Atlético Mineiro nog een prijs ophalen. Hij werd namelijk verkozen tot Beste Doelman van het toernooi. Zowel de prijs voor Beste Speler als Topscorer ging naar Leo Thetani van Ajax Cape Town.

Einduitslag toernooi:
1. Atlético Mineiro
2. Ajax Cape Town
3. Club Brugge
4. Manchester United
5. Attram De Visser Soccer Academy
6. Flamengo
7. De Graafschap
8. AZ Alkmaar

Foto: REGIO8

Lees ook

Tomesen10.jpg

Prijsstijging eieren trekt Achterhoekers naar lokale boeren

Wie tijdens de Paasdagen een brunch wil met een traditioneel eitje, merkt dat direct in de portemonnee. Uit een recente prijspeiling van de Consumentenbond blijkt dat de prijs per ei de afgelopen jaren aanzienlijk is gestegen. Boeren in de gemeente Doetinchem merken dit ook in de klandizie, doordat klanten rechtstreeks bij de boer hun eieren kopen.

WhatsApp Image 2026-04-03 at 14.09.03.jpeg

Weerboer Gerrit voorspelt een paasweekend met wisselvallig weer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit Meddo voorspelt de weerboer wisselvallige dagen. Vanaf tweede paasdag wordt het weer beter.

Tuinbeurs20.png

Tuinbeurs Ulft na twee jaar weer op de agenda: ‘Zin om de schouders eronder te zetten’

Na twee jaar afwezigheid keert de tuinbeurs van Maurits Heebink terug op het DRU Industriepark. Reden van de afwezigheid was de overvolle agenda’s van de hoveniers. Heebink heeft het gevoel dat er weer ruimte is om deel te nemen aan de beurs.

kunstwandelroute30.jpg

Kunstwandelroute voor de tweede keer in ’s-Heerenberg: ‘Zelfs beter dan Hummelo’

Voor het tweede jaar strijkt de kunstwandelroute neer rond Kasteel Huis Bergh. Deze editie is een feestelijke voor de organisatie, ze doen het voor de 25e keer. Eerder vond het evenement plaats in Hummelo, maar door problemen met de landgoedeigenaar moesten ze uitwijken. Voor deze editie heeft de organisatie nog wel een cheque van de gemeente Bronckhorst meegekregen.

PAASVUUR.jpg

Traditie onder druk; toch nog tachtig paasvuren in de Achterhoek

Op verschillende plekken in de Achterhoek worden dit weekend traditiegetrouw paasvuren ontstoken. Deze traditie staat echter onder druk. Waar het noorden van de Achterhoek nog tientallen vuren kent, zijn in het zuiden sterke verminderingen of is zelfs het volledig verdwijnen van paasvuren te zien.

lochem.png

Advies voor Lochem: Gemeentebelangen, PRO en VVD aan de bak met coalitieakkoord

Gemeentebelangen, PRO Lochem en de VVD gaan proberen om een coalitie te vormen in Lochem. Dit naar aanleiding van het advies dat informateur Henk Gossink donderdagavond presenteerde tijdens een extra raadsvergadering.