gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Arrestaties in drugsonderzoek Doesburg

49501cfff509472f50311f407bc116fc.jpg
Redactie REGIO8 |
"Het onderzoek wordt voortgezet en de politie sluit meer aanhoudingen niet uit", zo meldt de politie Oost-Nederland desgevraagd aan REGIO8. De Doesburgers van 27 en 31 jaar oud werden dinsdag op twee verschillende adressen opgepakt. Bij de arrestaties hebben agenten daadwerkelijk drugs gevonden. De politie kan niet aangeven om welke drugs het gaat en laat weten de middelen te hebben opgestuurd naar het laboratorium.

In december afgelopen jaar is er al een arrestatie verricht in dit onderzoek. Toen werd er een 22-jarige Doesburger na een woninginval aangehouden. De politie meldt dat de verdachte nog steeds vast zit lopende het onderzoek.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl (eerdere aanhouding)

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-22 at 15.01.56.jpeg

De Graafschap

De Graafschap moet meerdere erkennen tegen toekomstig eredivisionist ADO Den Haag

Het recent naar de Eredivisie gepromoveerde ADO Den Haag kwam op bezoek op de Vijverberg en nam de punten mee naar de Hofstad: Het werd 1-2 in Doetinchem. Met deze stand blijft ADO Den Haag koploper en blijven de Superboeren op 52 punten staan.

lochem gemeentehuis0.jpg

Lochem wil ouderenzorg en wonen op elkaar afstemmen

De gemeente Lochem wil binnenkort aan de slag met plannen om wonen en zorg beter op elkaar af te stemmen. Ouderen staan daarbij centraal. Het doel is dat inwoners zo lang mogelijk zelfstandig kunnen blijven wonen, met voldoende passende woningen en goede zorgmogelijkheden.

De Achterhoek in en uit: extra reistijd door wegwerkzaamheden rond Zutphen

Automobilisten van en naar de Achterhoek moeten de komende weken rekening houden met extra reistijd door werkzaamheden aan provinciale wegen rond Zutphen. Vooral tussen 20 april en 15 mei 2026 wordt forse verkeershinder verwacht, omdat dan tegelijk wordt gewerkt aan de N348 en de N314.

Strijd om zwembad Elten op scherp: ‘Sluiting is geen optie’

Meer dan duizend bezoekers per week, een belangrijke rol voor zwemles en gezondheid, en toch staat het Burgerbad in Elten onder druk. Een groeiende groep inwoners verzet zich via een petitie tegen sluiting, terwijl de gemeente Emmerich waarschuwt dat een tweede zwembad financieel heel moeilijk haalbaar is.

Stemmen0.png

Meekijken, vastlopende scootmobiels en opvallende posters: dit gebeurde er in Achterhoekse stemlokalen

In de week van de gemeenteraadsverkiezingen kijken we nog één keer terug. De stemmen zijn geteld, zelfs op kandidaatniveau, en ook alle verslagen vanuit de stemlokalen zijn inmiddels openbaar. Daarin staan opvallend veel bijzondere en soms ongemakkelijke situaties.

WhatsApp Image 2026-03-20 at 15.35.22.jpeg

Brand in houtkachel Borculo: geen gewonden

Bij een houtbedrijf aan de Parallelweg in Borculo woedde vrijdagmiddag een brand. De brandweer kwam ter plaatse, er waren geen gewonden.