Ulft, Netherlands

Alarm voor onwelwording in Gendringen

Voor een bestuurder die licht onwel raakte op de Azewijnsestraat in Gendringen werd woensdagmiddag groot alarm geslagen. Ter plaatse bleek de situatie mee te vallen.
Regio8 | 27 maart 2019 16:36 | Aangepast op 27 maart 2019 16:36
De man raakte omstreeks 16.00 uur onwel. De bestuurder reed in de richting van Azewijn toen hij ter hoogte van de zandafgraving onwel werd. Hij heeft de auto aan de kant gezet. De werknemers van de zandafgraving vonden de situatie verdacht en schakelden de hulpdiensten in. Er werd groot gealarmeerd en er werd zelfs een traumahelikopter opgeroepen.

De ambulance kwam ter plaatse, de traumahelikopter niet. De man werd ter plekke gecontroleerd door hulpverleners. Na de controle kon de bestuurder weer huiswaarts keren. Waarom er zo groot werd gealarmeerd, is niet bekend.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Braamt kiest eigen dorpsvlag: ‘Nu zorgen dat iedereen er een krijgt’

Het dorp Braamt heeft sinds afgelopen weekend een eigen vlag. Een groen-witte vlag met daarop de mol...

De Graafschap legt spits Kyano Kwint voor 2,5 seizoen vast

Spits Kyano Kwint (19) heeft zijn eerste profcontact bij De Graafschap getekend. De speler tekent vo...

Nieuw revalidatiecentrum De Brugge moet Slingeland Ziekenhuis verrijken

De bouw van een revalidatiecentrum naast de nieuwbouw van het Doetinchemse Slingeland Ziekenhuis sta...

Burgemeester Van Oostrum mag door in Berkelland

Burgemeester Joost van Oostrum gaat op voor zijn derde termijn in Berkelland. De gemeenteraad heeft ...

Buslegende Berd (80) uit Sinderen rijdt zijn allerlaatste rit

In de Achterhoek kennen veel reizigers hem: Berd Westerveld. Al decennialang zet hij zich in voor he...

Raadslid Lochem maakt excuses voor ‘persoonlijke touch’

Laat de Bloemenkamp in Gorssel zolang mogelijk staan zodat er 39 jongeren nog pakweg een jaar kunnen...