Ulft, Netherlands

Al vier dagen geen internet in deel Hengelo

Een deel van de inwoners van Hengelo heeft al sinds vrijdag geen internet. Vrijdagochtend werd er bij graafwerkzaamheden een glasvezelkabel geraakt, waardoor bewoners al een paar dagen hinder ondervinden.
Tijmen Gerritsen | 21 december 2020 15:13 | Aangepast op 21 december 2020 15:13
"In de buurt van de Vordenseweg hebben wij al sinds vrijdagochtend geen internet meer", vertelt Gerrit Wolsink. Het hele weekend kon de bewoner van de getroffen buurt al geen internet gebruiken, maar door de start van de werkweek maakt hij zich nu vooral zorgen over de rest van de gedupeerde buurtbewoners. "Ik hoef nu niet meer te werken, maar hier moeten nu andere mensen thuiswerken die dat op geen enkele wijze normaal kunnen doen", zegt Wolsink. Welke gedeeltes van Hengelo precies hinder ondervinden van het voorval is onbekend. Volgens Wolsink gaat het in ieder geval om woningen aan de Vordenseweg.

Leverancier KPN geeft aan dat er met man en macht gewerkt wordt aan de situatie. "Een aannemer is momenteel ter plaatse en we verwachtingen dat er dinsdag aan het einde van de middag weer gebruik gemaakt kan worden van onze diensten", geeft een woordvoerder aan.

Foto: REGIO8

Lees ook

Deelnemers Swim to Fight oefenen in water van Hessenbad Hoog-Keppel

De deelnemers van Swim to Fight Cancer Achterhoek kunnen vanaf woensdag elke week gratis trainen in ...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...

Brand in bijgebouw aan Wilhelminastraat in Didam

Bij een bijgebouw van een woning aan de Wilhelminastraat in Didam is woensdagavond brand uitgebroken...

VNG Jaarcongres in 2026 naar de Achterhoek: Oost Gelre en Winterswijk gastgemeenten

In 2026 strijkt het jaarlijkse congres van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) neer in de ...

Samen gas geven tekent Beltrum: laatste stellen nemen hun intrek in huizen van collectief bouwproject Buurseman

Het is het vierde CPO-project in Beltrum: bewoners bouwden aan een nieuwe straat, Buurseman, waar ze...

22-jarige man uit Doetinchem veroordeeld voor medeplegen brandstichting in Beuningen

Een 22-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld voor het medeplegen van brandstich...