Ulft, Netherlands

Agenten benaderen auto's met wapens

De politie heeft dinsdagavond met getrokken wapens enkele jongeren in twee auto's aangesproken in Winterswijk. Het vermoeden bestond dat er een vuurwapen in een van de voertuigen aanwezig was.
Regio8 | 12 augustus 2020 09:35 | Aangepast op 12 augustus 2020 09:35
De auto's werden gecontroleerd op de Tuinstraat, nabij de kruising met de Goudvinkenstraat. De politie werd getipt dat de inzittenden mogelijk een vuurwapen bij zich droegen, wat reden was om de voertuigen met getrokken wapens te benaderen.

Tijdens de controle werd vervolgens geen vuurwapen aangetroffen door de agenten. Er zijn geen aanhoudingen verrichten en de auto's konden hun weg vervolgen.

Foto: REGIO8

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

SPECIAL | 50 jaar Normaal: Het muzikale geweten van de Achterhoek

Op Hemelvaartsdag is het precies 50 jaar geleden dat de Achterhoek kennismaakte met de band Normaal....