Ulft, Netherlands

Slingeland Ziekenhuis bereikt alsnog akkoord met Menzis

Het Slingeland Ziekenhuis heeft alsnog een akkoord bereikt met zorgverzekeraar Menzis. Het was de enige verzekeraar waarmee het Doetinchemse ziekenhuis bij de start van het jaar nog geen overeenstemming had bereikt.
Jasper Hazelaar | 16 februari 2023 09:27 | Aangepast op 16 februari 2023 09:27
De zorg voor de ongeveer 135.000 Menzis-klanten in de regio ging gewoon door, terwijl de partijen een akkoord probeerden te bereiken. Dat is nu gelukt. “Het contract omvat alle polissen die Menzis aanbiedt”, laat het Doetinchemse ziekenhuis weten. “We realiseren ons hoe vervelend deze situatie was voor patiënten die dit jaar bij Menzis zijn verzekerd.”

Patiënten die sinds het begin van het jaar behandelingen hebben gehad, en bij Menzis verzekerd zijn, krijgen de zorg met terugwerkende kracht vergoed. Dit gebeurt onder de toen geldende polisvoorwaarden.

Foto: REGIO8

Lees ook

Motorrijder scheurt met 189 km/u (!) over tachtigweg in Doetinchem

Een 28-jarige motorrijder is zijn rijbewijs kwijt nadat hij op dinsdag 22 april met een snelheid van...

Doetinchemse burgemeester wil start Tour de France naar de grensstreek halen

Burgemeester Mark Boumans van Doetinchem wil samen met de Duitse collega’s in de grensregio de Tour ...

Dit was Koningsdag 2025: ‘Achterhoek, vriendschap, samenbinden en Duitse regio’

Koning Willem Alexander en de ontvangende burgemeester Mark Boumans spraken er aan het begin en aan ...

Eerste oranjefans staan in de vroege ochtend al aan de route van Koningsdag Doetinchem

De zon is nog amper op maar de allereerste oranjefans melden zich al langs de route van Koningsdag i...

De Graafschap speelt tóch in het oranje-wit op de (kleine) Vijverberg

De Graafschap in het oranje-witte Koningsdagshirt en niet in het blauw-wit op eigen Vijverberg? Voo...

ORANJEKOORTS | Doetinchem nu écht klaar voor Koningsdag #8

De Oranjekoorts stijgt in de Achterhoek! Ter voorbereiding op Koningsdag in Doetinchem komt REGIO8 m...