Ulft, Netherlands

Doetinchemmer opgepakt na brandstichting in zijn eigen woonplaats

Een dertigjarige man uit Doetinchem is aangehouden op verdenking van brandstichting in zijn woonplaats. De politie onderzoekt of hij mogelijk bij meerdere branden in de stad betrokken is.
Redactie REGIO8 | 7 oktober 2023 14:24 | Aangepast op 7 oktober 2023 14:24
De man wordt in ieder geval verdacht van brandstichting aan de Korte Kapoeniestraat in de binnenstad. Daar vloog in de nacht van donderdag 6 op vrijdag 7 september een container bij het trappenhuis in brand. Enkele appartementen moesten daarom worden ontruimd. In dezelfde nacht vloog er een auto in brand aan de Kreuzenstraat, nabij zwembad Rozengaarde. Ook zou er aan de Geleijnsestraat in Doetinchem een containerbrand hebben gewoed.

De dertigjarige verdachte werd enkele weken geleden al aangehouden. "De man zit inmiddels in bewaring", meldt de politie. "Er wordt onderzoek gedaan naar zijn betrokkenheid bij mogelijk meerdere brandstichtingen in Doetinchem."

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Twee gewonden bij frontale botsing met auto in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een auto en scooter zijn zondag in Doetinchem twee personen op een scooter...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Wandelaars ondanks regen aan de start van negentiende Achterhoekse Wandeldagen

Al vroeg op de woensdagochtend maakten wandelaars uit heel het land zich op het Simonsplein klaar om...

Doetinchemse hockeyers kijken naar de toekomst met spiksplinternieuwe innovatief hockeyveld

De Doetinchemse hockeyclub DHC is de trotse eigenaar van een spiksplinternieuw dry hockeyveld. In sa...

Doetinchemse ouderen dansen mee op de Balkon Beweegdag

Woonzorgcentrum Waterrijk, Dichtershof en Wijkcentrum de Zonneboom in Doetinchem waren woensdag het ...

Een jaar zonder huurkosten dankzij winactie voor startende ondernemers in Doetinchem

Een onderneming beginnen en het eerste jaar geen cent betalen aan onder andere huurkosten, een start...