Ulft, Nederland
Terug

Aanzienlijke vangst bij verkeerscontrole Ulft

f6bd7ccee26d1016276c9c6fa7615096.jpg
Redactie REGIO8 |
Aan de controle op de Oude IJsselweg tussen Ulft en Etten deden in totaal ruim veertig medewerkers mee. Onder meer de politie, de Belastingdienst en de Rijksdienst voor het Wegverkeer waren betrokken bij de controle. Van de 33 bekeurde personen betrof het elf keer rijden zonder gordel. Verder hadden onder meer twee personen geen geldig rijbewijs, werd er iemand op de bon geslingerd voor bellen onder het rijden en werden vele mankementen aan voertuigen bekeurd. Een persoon werd betrapt op het onder invloed rijden.

Daarnaast is een aantal bromfietsers bekeurd. Zo bleek de constructiesnelheid van een viertal tweewielers te hoog en reed een bromfietser op de rijbaan. De controle van de Belastingdienst leverde veertien keer een inbeslagname van een auto op. In totaal werd voor 11.787 euro aan openstaande vorderingen geïnd.

Naast het harde werken, hadden de controlerende autoriteiten ook nog tijd voor een ijsje.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Dijkhuizen20.jpg

Superboeren gaan voor drie uit drie tegen Jong-ploegen: El Kadiri terug in de basis

De Graafschap gaat vrijdag op jacht naar de derde overwinning op rij. Op de eigen Vijverberg treffen de Doetinchemmers met Jong FC Utrecht voor de derde week op rij een ‘Jong-ploeg’. De Domstedelingen bezetten de twaalfde plaats en maken volgens Marinus Dijkhuizen een goed seizoen door.

RamadanMoskee20.jpg

Ramadan van start bij Doetinchemse moskee: 'Het is een maand van reflecteren'

Voor moslims over de hele wereld is de ramadan is begonnen. Zo ook voor de bezoekers van de Merkez Moskee in Doetinchem, waar de heilige maand werd afgetrapt met een gebed. In deze maand is eten, drinken, roken, seks en zondig gedrag niet toegestaan tussen zonsopkomst en zonsondergang.

rechtbankZutphen.jpg

68-jarige Doetinchemmer veroordeeld voor misbruiken van verstandelijk beperkte vrouw

Een 68-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van vier jaar voor het jarenlang seksueel misbruiken van een vrouw met een verstandelijke beperking. Daarnaast had hij kinder- en dierenporno in bezit. Van de straf is één jaar voorwaardelijk, met een proeftijd van drie jaar.

SnackbarHeino20.jpg

Tientallen boetes uitgedeeld na negeren eenrichtingsweg grens Beek

In totaal zijn er al tientallen boetes uitgedeeld op de Eltenseweg in Beek aan automobilisten die de eenrichtingsweg negeren. De maatregel is sinds vorige week woensdag van kracht om het sluipverkeer te weren. De gemeente Montferland geeft aan dat op basis van de herkomst van de bekeurden, het lijkt alsof het sluipverkeer geweerd wordt.

JanMeijerKelnerOverleden.jpg

Achterhoekse kelner Jan Meijer overleden

De bekende en geliefde Achterhoekse kelner Jan Meijer (75) is woensdag overleden. Een emotionele oproep van zijn dochter Annika om foto’s, herinneringen of andere verhalen over haar vader te delen ging vorige maand viraal op Facebook. Meijer was bang om vergeten te worden, het tegendeel blijkt waar.

WhatsApp Image 2026-02-18 at 23.36.11.jpeg

Auto belandt in de sloot bij Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde belandde woensdagavond een bestuurster met haar auto op de kop in de sloot. Het ongeval gebeurde in het buitengebied op de Poelhuttersslatdijk.