Ulft, Nederland
Terug

Aanzienlijke vangst bij verkeerscontrole Ulft

f6bd7ccee26d1016276c9c6fa7615096.jpg
Redactie REGIO8 |
Aan de controle op de Oude IJsselweg tussen Ulft en Etten deden in totaal ruim veertig medewerkers mee. Onder meer de politie, de Belastingdienst en de Rijksdienst voor het Wegverkeer waren betrokken bij de controle. Van de 33 bekeurde personen betrof het elf keer rijden zonder gordel. Verder hadden onder meer twee personen geen geldig rijbewijs, werd er iemand op de bon geslingerd voor bellen onder het rijden en werden vele mankementen aan voertuigen bekeurd. Een persoon werd betrapt op het onder invloed rijden.

Daarnaast is een aantal bromfietsers bekeurd. Zo bleek de constructiesnelheid van een viertal tweewielers te hoog en reed een bromfietser op de rijbaan. De controle van de Belastingdienst leverde veertien keer een inbeslagname van een auto op. In totaal werd voor 11.787 euro aan openstaande vorderingen geïnd.

Naast het harde werken, hadden de controlerende autoriteiten ook nog tijd voor een ijsje.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

SnackbarHeino20.jpg

Tientallen boetes uitgedeeld na negeren eenrichtingsweg grens Beek

In totaal zijn er al tientallen boetes uitgedeeld op de Eltenseweg in Beek aan automobilisten die de eenrichtingsweg negeren. De maatregel is sinds vorige week woensdag van kracht om het sluipverkeer te weren. De gemeente Montferland geeft aan dat op basis van de herkomst van de bekeurden, het lijkt alsof het sluipverkeer geweerd wordt.

JanMeijerKelnerOverleden.jpg

Achterhoekse kelner Jan Meijer overleden

De bekende en geliefde Achterhoekse kelner Jan Meijer (75) is woensdag overleden. Een emotionele oproep van zijn dochter Annika om foto’s, herinneringen of andere verhalen over haar vader te delen ging vorige maand viraal op Facebook. Meijer was bang om vergeten te worden, het tegendeel blijkt waar.

WhatsApp Image 2026-02-18 at 23.36.11.jpeg

Auto belandt in de sloot bij Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde belandde woensdagavond een bestuurster met haar auto op de kop in de sloot. Het ongeval gebeurde in het buitengebied op de Poelhuttersslatdijk.

Stembureau algemeen.jpg

Alle Achterhoekse gemeenten zetten stemhulp in

Voor het eerst maken alle Achterhoekse gemeenten bij de komende gemeenteraadsverkiezingen gebruik van de StemWijzer. Daarnaast zetten Bronckhorst en Doetinchem ook nog MijnStem in als stemhulp. De StemWijzer is sinds woensdag online en wordt gemaakt door ProDemos, MijnStem gaat donderdag online en is van het bedrijf Citisens.

SnackbarHeino40.jpg

Snackbarhouder van Heino in Beek luidt noodklok: ‘Mis helft van de omzet’

Hein Soeter van snackbar Heino uit Beek luidt de noodklok door middel van een petitie. Hij is het niet eens met de eenrichtingsweg die op het laatste Nederlandse stukje richting de grens is ingesteld in de strijd tegen het sluipverkeer. Naar eigen zeggen is hij met zijn zaak slachtoffer van dit besluit.

GerritVreeman.jpg

Maar twee transfers in de Oude IJsselstreekse politiek de afgelopen periode

Waar het in gemeenten als Berkelland en Montferland gedurende de hele raadsperiode soms zoeken was wie er ook alweer bij welke partij zat, was dat in Oude IJsselstreek niet het geval. De coalitie zit de periode uit, de wethouders zitten nog op hun plek en er zijn maar twee raadleden van partij gewisseld.