gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Aaltense Kanjers winnen clubcompetitie

a2d3de34b07c8a49e8505e799539fe5d.jpg
Redactie REGIO8 |
"Dit is een droom die uitkomt voor ons", aldus ploegleider Arjan Ribbers. "Wij zijn een aantal jaren geleden gestart met deze ploeg en zetten elk jaar een stap vooruit. We zaten de afgelopen jaren al bij de vijf beste clubteams van Nederland en dan ga je toch een keer aan winst denken. Dat is nu gelukt en dat is echt fantastisch." Voor aanvang van het finale weekend stonden de Kanjers nog derde in de algemene rangschikking. "We stonden twee punten achter op NWVG en eentje op De Jonge Renner", aldus Ribbers. "Op zaterdag reden we een goede koers en zaten we net als NWVG mee in de ontsnapping. Doordat De Jonge Renner niet mee zat, viel die ploeg al weg en waren we al zeker van een tweede plaats"

Op zondag achterhaalde het Aaltense wielerteam ook de Groningse koploper. "In de ochtend wonnen we de ploegentijdrit", geeft Ribbers aan. "Dat leverde ons de voorsprong op die we nodig hadden en waardoor we over NWVG heen gingen. Toen was het voor ons zaak om 's middags te controleren en op een massasprint aan te sturen of een ongevaarlijke groep weg te laten rijden." Het plan van Ribbers slaagde en dat betekende winst voor Kanjers voor Kanjers.

Talent blijven ontwikkelen
Het kampioenschap is een bijzondere, zo legt Ribbers uit. "We zijn eigenlijk het enige team dat enkel met renners uit de eigen omgeving, voor ons district Oost, rijdt. Het betekent dat er genoeg wielertalent in het oosten is. Die willen we blijven stimuleren en prikkelen. Daarnaast staan we nu aan de top en daar willen we natuurlijk graag blijven."

Foto: Erik Homan

Lees ook

Oversteek SC Varsseveld groen vak.jpg

Posters en groene vakken voor veilige oversteek bij sportclub Varsseveld

De oversteek naar sportclub Varsseveld blijft een aandachtspunt volgens het bestuur van de voetbalclub. Met een veiligheidscampagne worden nieuwe maatregelen genomen om het kruispunt tussen de Terborgseweg (N818) en de Westelijke Oude Aaltenseweg veiliger te maken.

WhatsApp Image 2026-04-14 at 14.48.13.jpeg

Vrouw valt van fiets en raakt gewond in Doetinchem

Bij een ongeval met een fiets in Doetinchem is een vrouw gewond geraakt. De fietser kwam ten val doordat zij moest uitwijken.

Reuven Niemeijer (2).jpg

De Graafschap is aanvoerder en topscorer Reuven Niemeijer kwijt in de laatste twee competitiewedstrijden

In de wedstrijd tegen VVV-Venlo viel de aanvaller uit na een blessure aan zijn onderbeen. Na onderzoek in het Rijnstate Ziekenhuis is de conclusie getrokken dat “Niemeijer in ieder geval de laatste twee duels in de reguliere competitie aan zich voorbij moet laten gaan”, meldt De Graafschap in een bericht.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Weer asbest gevonden bij sloop zalencentrum: school in Halle later klaar

Bij de sloop van partycentrum Nijhof in Halle is weer asbest gevonden. Dat meldt de gemeente Bronckhorst. De vondst werd gedaan bij de laatste fase van de sanering, in de fundering. "Dat hadden we niet voorzien", laat de gemeente weten.

VORDEN 112 geblurd.jpg

Auto raakt van weg in Vorden: één gewonde

Op de Hengeloseweg (N316) bij Vorden vond maandagmiddag een verkeersongeval plaats. Een auto raakte in de berm, waarna de bestuurder werd meegenomen met de ambulance.

Tanken10.jpg

Goedkope brandstof over de grens: Duitse regering verlaagt prijzen met 17 cent per liter

In Duitsland wordt tanken een stuk goedkoper dan in Nederland. De Duitse regering besloot vanmorgen, maandag 13 april, om de brandstofbelasting voor benzine en diesel tijdelijk met zeventien cent per liter te verlagen. De maatregel geldt voor een periode van twee maanden en is bedoeld om burgers te helpen bij de stijgende energieprijzen. De maatregel levert inwoners en bedrijven een kostenbesparing van 1,6 miljard euro op.