gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Aaltense Kanjers winnen clubcompetitie

a2d3de34b07c8a49e8505e799539fe5d.jpg
Redactie REGIO8 |
"Dit is een droom die uitkomt voor ons", aldus ploegleider Arjan Ribbers. "Wij zijn een aantal jaren geleden gestart met deze ploeg en zetten elk jaar een stap vooruit. We zaten de afgelopen jaren al bij de vijf beste clubteams van Nederland en dan ga je toch een keer aan winst denken. Dat is nu gelukt en dat is echt fantastisch." Voor aanvang van het finale weekend stonden de Kanjers nog derde in de algemene rangschikking. "We stonden twee punten achter op NWVG en eentje op De Jonge Renner", aldus Ribbers. "Op zaterdag reden we een goede koers en zaten we net als NWVG mee in de ontsnapping. Doordat De Jonge Renner niet mee zat, viel die ploeg al weg en waren we al zeker van een tweede plaats"

Op zondag achterhaalde het Aaltense wielerteam ook de Groningse koploper. "In de ochtend wonnen we de ploegentijdrit", geeft Ribbers aan. "Dat leverde ons de voorsprong op die we nodig hadden en waardoor we over NWVG heen gingen. Toen was het voor ons zaak om 's middags te controleren en op een massasprint aan te sturen of een ongevaarlijke groep weg te laten rijden." Het plan van Ribbers slaagde en dat betekende winst voor Kanjers voor Kanjers.

Talent blijven ontwikkelen
Het kampioenschap is een bijzondere, zo legt Ribbers uit. "We zijn eigenlijk het enige team dat enkel met renners uit de eigen omgeving, voor ons district Oost, rijdt. Het betekent dat er genoeg wielertalent in het oosten is. Die willen we blijven stimuleren en prikkelen. Daarnaast staan we nu aan de top en daar willen we natuurlijk graag blijven."

Foto: Erik Homan

Lees ook

Brand Vrachtwagen Gelselaar.jpg

Vrachtwagen uitgebrand in Gelselaar, politie vermoedt brandstichting

Een vrachtwagen is in de nacht van maandag op dinsdag aan de Bollertweg in Gelselaar volledig uitgebrand. De politie is een onderzoek gestart naar de oorzaak van de brand, mogelijk is die aangestoken.

180dfe50-b331-4cc8-8f0e-a649148e568a.jpg

Motorrijder rijdt ree aan en komt hard ten val in Vorden

Een motorrijder is in Vorden hard ten val gekomen nadat hij een overstekende ree heeft aangereden. Het slachtoffer is met onbekend letsel meegenomen naar het ziekenhuis.

De Huet 1 (003).png

Sité verduurzaamt ruim 400 woningen in Doetinchem en Gaanderen

Sité Woondiensten gaat ruim 400 woningen in de gemeente Doetinchem opknappen en verduurzamen. Veel woningen zijn toe aan energiebesparende maatregelen en bij een groot deel moeten de daken worden aangepakt. De werkzaamheden starten dit jaar.

WhatsApp Image 2026-03-10 at 13.36.40.jpeg

Geen gewonden bij kop-staartbotsing bij Laag-Keppel

Op de Wehlsedijk bij Laag-Keppel heeft dinsdagochtend een kop-staarbotsing plaatsgevonden. Bij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

BandenBMW2.jpg

Wielen van tientallen auto's gejat na inbraak bij BMW-dealer in Doetinchem

Bij een BMW-dealer in Doetinchem zijn afgelopen weekend bij tientallen auto’s de wielen gestolen. Hoe groot de schade voor het bedrijf precies is, is op dit moment nog niet bekend.

Doetinchem fietsen rotonde auto.png

Fietsveiligheid verbeterd in Doetinchem, maar nog altijd 'code oranje'

Geen code rood meer, maar volgens de Doetinchemse Fietsersbond is er nog veel ruimte voor verbetering. In het onderzoek Fietsgemeente van het jaar kleurt Doetinchem oranje, terwijl het overgrote deel van de Achterhoek groen is.