Ulft, Netherlands

5500 kilometer kajakken voor het goede doel

Regio8 | 24 augustus 2016 11:29 | Aangepast op 26 november 2021 13:09
Toen ze het plan bedachten, konden ze geen van allen kajakken. "Ik had er één keer ingezeten en vond dat echt heel erg leuk', vertelt Feike. "Daarna hebben we ons aangemeld bij een club en zijn we vier, vijf keer in de week gaan trainen. We zijn in de winter begonnen en gingen ook gelijk het water in om de reddingsoefeningen te leren."

Het goede doel is bewust gekozen. "Via via leerden we iemand kennen met Batten en dat greep ons best wel aan. We keken elkaar aan en dachten 'als we hier ons steentje aan bij kunnen dragen moeten we dat zeker doen.'" De tocht is te volgen via Facebook en de website.

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

Zwoele zomernachten in aantocht voor de Achterhoek volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Tieners bezaaien schoolplein met glasscherven in Lochem

Een groep minderjarige jongeren heeft vorige week een hoop glasscherven achtergelaten op het schoolp...

Mountainbiker gewond na aanrijding tussen Beek en Zeddam

Bij een aanrijding nabij Zeddam is vrijdagochtend een mountainbiker gewond geraakt. De weg tussen Be...